cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Silinen dosyalar

(Topic created on: 09-17-2023 08:01 PM)
103 Views
esintiyapma
Active Level 1
Options
Galaxy M

Bugün telefonumu güncelledim ve içindeki her şey silindi. İlk defa telefon güncellemiyorum ancak bir tuhaflık olduğu belliydi güncelleme çok uzun sürdü. Neticede telefon açıldığında sıfır cihaz gibi bomboştu. Uygulama resim sorun değil ancak whatsapp yedeklemelerim yok. Ne driveda ne de sd kartta. Son silinenlere bakıyorum bomboş. Bunu geri getirmenin bir yolu yok mu?

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
İmkansız Format Geri Getirilemeze Güncelleme Sonrası Böyle Olmamasi Lazım Müşteri Temsilcisi İle Konuştum?
esintiyapma
Active Level 1
Galaxy M
Konustum arayıp smart tutordan yardımcı olacaklarmış. Hiç ümidim yok
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Bakım moduna almış olabilir misiniz. Pil ve cihaz bakımı-bakım modu
0 Likes
esintiyapma
Active Level 1
Galaxy M
Hayır nasıl yapıldığını bile bilmiyorum
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Knk şikayetçi ol çünkü senin bu dediğin şey imkansız tabi güncelleme yapilirken internet falan gitmediyse
SelimYwsin_31
Active Level 5
Galaxy M
Bugün telefonumu güncelledim ve içindeki her şey silindi. İlk defa telefon güncellemiyorum ancak bir tuhaflık olduğu belliydi güncelleme çok uzun sürdü. Neticede telefon açıldığında sıfır cihaz gibi bomboştu. Uygulama resim sorun değil ancak whatsapp yedeklemelerim yok. Ne driveda ne de sd kartta. Son silinenlere bakıyorum bomboş. Bunu geri getirmenin bir yolu yok mu?😇

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ydekleme açık değilse gitmiş hepsi.Yinede whatsap'ı silip tekrar yüklerken yedekleri işaretleyip dene
0 Likes
esintiyapma
Active Level 1
Galaxy M
Bugün 5 6 kere denedim o yöntemi. Bu arada samsung cloud bir işe yaramaz kayda değer hiçbir şeyi yedeklememiş
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
O zaman geçmiş olsun.En azından bundan sonrakileri harici harddisk veya flash bellek vb.içine yedeklersin.Ben öyle yapıyorum ve cihazı sıfırlamam gerekirse hiç tereddüt etmiyorum.