cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung internet browser hk.

(Topic created on: 05-07-2022 11:57 AM)
118 Views
ESMANS23
Active Level 4
Options
Galaxy M

image

Samsung internet browser yeni güncelleme yapamıyorum. Telefon M31. Telefonla uyumlu değil diyor. Artık samsung internet browser kullanamıcam mı.? Programı samsung galaxy store den yükledim. Google storede yok. Yardım edebilecek varmı.?
8 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Hepimizte ayni sorun var google de kaynakli guncellemeleri galaxy storeden yapin
Kaptan12345
Active Level 7
Galaxy M
Kullanmaya devam edebilirsiniz ama büyük ihtimalle artık güncellemeleri indiremeyeceksiniz
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Eğer galaxy store'dan indirebiliyorsanız bir problem yok. Samsung play storedan uygulamaların kaldırıyor maalesefScreenshot_20220507-115951_Galaxy Store.jpg
ESMANS23
Active Level 4
Galaxy M
Galaxy storeden yüklendi ama güncelleme var diyor. Uyumlu değil diyor yüklemiyor. Telefon eski olur uyumlu olmaz anlarım. Telefon m31. Samsung yardım masasıyla görüştüm. Ne cevap vereceklerini bilmiyorlar. Kısa cevap verip uyumlu değil deyip geçiştiriyorlar. Samsung ne yapmak istiyor anlamıyorum. Bu şekil devam ederse sıkıntı.
Galaxy M
Bende yok knkScreenshot_20220507-123505_Google Play Store_32658_1651916106.jpg
ESMANS23
Active Level 4
Galaxy M
Bugün baktım. Güncelleme var diyor. Güncellemiyor. Uyumsuz diyor. Diğer bazı modellerde de varmış. Anlamadım. Telefon çok eski olur. Android eski olur anlarım uyumsuz olmasını. Yardım masası uyumsuz deyip geçiştiriyor. Anlamadım.
Tanercelık
Active Level 7
Galaxy M
Chrome varken gerek yok başka tarayıcıya 😃
ESMANS23
Active Level 4
Galaxy M
Chrome fazla pil harcadığı ve ram kullandığı söyleniyor. Ne kadar doğru bilmiyorum.