cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung galaxy m20

(Topic created on: 01-23-2022 07:41 PM)
135 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

Merhaba m20 telefonunum nasıl sağlıklı tutabilirim m20 telfonda cihaz bakımı var fakat ordan sadece uygulama taraması yapılıyor ben bir virüs ve dosya temizleme programı kulanmak istiyorum fakat samsung önermiyor sizce kullanmalıyım cihazı Ram zarara vermeulen pırogram varsa bildiğiniz lütfen yoruma yazın google play store da çok fazla virüs pırogram var fakat hangisini kullanmalıyım bilmiyorum hangisi güvenli 

8 Comments
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy M
-Virüs için endişelenecek bir durum yok çünkü akıllı telefonların çoğu linux tabanlıdır ve kolay kolay virüs bulaşmaz. Sadece hiç duymadığınız sitelerden herhangi bir şey indirmemeye çalışın.
-Dosya temizlemek için ise size SD Maid öneririm.
0 Likes
Galaxy M
SD maid güvenilirmi peki
0 Likes
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy M
3 senedir kullanıyorum ve bir zararını görmedim.
0 Likes
Hakan2121
Active Level 6
Galaxy M
Virüs programlarıda boştur geçenlerde benimde tele virüs girdi müşteri hizmetlerini aradım uzaktan konrolle hallettiler
0 Likes
Galaxy M
Peki virüs bulaşsa uzaktan bildiğim kadarıyla telfonu sıfırliyorlar sıfırlamadan temizleme için bir pırogram kulanmak daha iyi bnce
Hakan2121
Active Level 6
Galaxy M
Yok sıfırlamadılar herhalde adını bilmediğim sitelere girmiştim onları kaldırdılar düzeldi yani virüs programları virüsü silmiyor yabancı veya adını bilmediğin sitelere girme virüs bulaşmaz
0 Likes
Galaxy M
Tam sağolun
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Telefonunuza veya tabletinize harici 3 parti anti virüs temizleme uygulamaları yükleme hilesi bu tür uygulamalar gerçek değiller ve gerçek temizliği sağlamazlar Samsung markalı telefon veya tabletinizde yüklü olan cihaz bakımı uygulamasını kullanın en güvenilir şey cihazınızda Telefonunuzda veya tabletinizde var zaten
0 Likes