cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy m20

(Topic created on: 11-26-2021 02:10 PM)
100 Views
SM-M205F-Adem_tanik
Active Level 6
Options
Galaxy M

M20 cihazı olan kullanıcılara soruyorum m20 batarya sı 1 yılda sizce nasıl performansı 1 günü götürüyormu sizce benim ki **bleep** kullanımda 1gun gitmiyor normal kullanımda gidiyor 1gun bide m20 batarya sağligimi nasıl öğrene bilir nekadar kaldığını cihzı 1.yıl 6 aydır almışım 

6 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba
Samsung menbırs
Uygulaması üzerinden cihazınızın bataryasına test yapabilirsiniz bunun için şu işlemleri yapın
Uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin altta yer alan yardımı Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden tanımlama yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden pil yazı seçeneğini tıklayın sonuçlar şöyle gözükecektir
Yaşam iyi
Yaşam normal
Yaşam kötü
Test yaptığınız zaman eğer sonuç şu 2 sonuçtan herhangi birisi çıkarsa cihazın batarya sağlığı bozulmuş demektir ve direkt cihazı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edin Eğer şu iki sonuç çıkarsa
Yaşam normal ve Yaşam kötü
Eğer test sonucu
Yaşam iyi derse cihazın bataryası %100 sağlıklı demektir
0 Likes
Galaxy M
Şimdi şöyle sonuç çıktı yaşam iyi diyor bu durumda %100 iyim demektir ben bir ara müşteri temsilcilerinden uzaktan destekle cihazımı kontürol edilmesini istedim beni aradılar kontürol sırasında batrya sağlığının zayıf olduğunu belirtiler yüze 55 lik bir kapasite kaldı dediler ama samsung Members tan kontürol etiğinde iyi gösteriyor ben bukonuda çok şaşkınım
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Uzaktan destek ekibi tam olarak cihazın bataryasına nasıl bir test yaptılar bu arada Eğer onlar bataryanın kötü olduğunu söylüyorlar ise cihazınızı detaylı kontrol edilebilmesi için Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum
0 Likes
Galaxy M
Valla onlar öyle dedi ben inanmdim ben telefonumu hergun sarj da etmiyordum nasıl batryam hemn bozulur anlamıyorum bu lityum iyon piller okdar cabuk boğulacak pil deyil
0 Likes
Galaxy M
Pil kullanımın fotoğrafı burda sence yüzde 55 'ten budurum nasıl bazen değişiyor 7 sat bazen 9 sat diyorScreenshot_20211126-141303_Device care.jpg
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Global-teknoloji112,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes