cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SARJ %75 DE TAKILI KALIYOR

(Topic created on: 08-01-2022 08:30 AM)
304 Views
Oğuz55
Active Level 1
Options
Galaxy M

Cihazım samsung m31 daha garantisinin bitmesine  ay var şarja taktığımda %75 e kadar doluyor daha dolmuyor sarj dolu oranı olan simgeye "+" işareti çıkıyor prizi çıkartıp takınca şarja devam ediyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Isterseniz cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu gönderebilirsiniz Samsung members uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp hata raporunu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında uygulama üzerinden sizlere bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirmesini yapacaklardır

View solution in context

0 Likes
9 Comments
vakitgeciyor
Active Level 3
Galaxy M
Adaptif pil, pil koruma modu falan açmışsınızdır bir kontrol edin. Pil koruma modu yüzde 85'de kesiyor şarjı normalde ama sizin tel farklıdır belki
Oğuz55
Active Level 1
Galaxy M
Baktim ona kapalı pil testi yaptim orada da iyi diyor yaklaşık 3-4 gündür bunu yapıyor
0 Likes
vakitgeciyor
Active Level 3
Galaxy M
Cihaz bakımı uygulamasının önbelleğini ve depolama verilerini temizlemeyi deneyin bir de
0 Likes
Oğuz55
Active Level 1
Galaxy M
Yaptim da işe yarayacağını sanmıyorum teşekkür ederim
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba

Batarya ömrü düşmüştür kesin.. Garantisi bitmeden pili değiştir bence servisten
0 Likes
Oğuz55
Active Level 1
Galaxy M
Zaten gönderecektim ısınma sorunu da başladı ama ömrünün bitecek gibi de kullanmadım garantiye gidince anlaşılır
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
ay derken 1ay varsa bitmesine 23 ay ömrü bisey kalmamistir kardeşim 93altina düştümü değişiyolar.
0 Likes
Oğuz55
Active Level 1
Galaxy M
Muhtemelen değiştirirler gibime geliyor gondericem zaten Ekim 6-7 gibi bitiyor Eylül başında gondericem
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Isterseniz cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu gönderebilirsiniz Samsung members uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıkladıktan sonra sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp hata raporunu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında uygulama üzerinden sizlere bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirmesini yapacaklardır
0 Likes