cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20fe

(Topic created on: 08-31-2023 09:45 AM)
276 Views
4lit1y1nd1
Active Level 6
Options
Galaxy M

selamlar s20fe almayı düşünüyorum da güzel mi sizce ben telefonlardan aşırı anlamam ama iyi gibi, değilse hangi model önerirsiniz

çentiksiz olsun istiyorum şuanda kullandığım model (m11) gibi
kalın olmasın m11 aşşırı kalın ve ağır
bataryası iyi olsun (oyun oynayan biri değilim)
parmak izi olsun ona baya alışığım
kameranın iyi olmasına çok gerek yok
14 Comments
Samsung80
Active Level 8
Galaxy M
S20 fe sd 8 256 alabilirsin cihaz güzel şarjı yaklaşık 5 saat ekran süresi veriyor dikkatli kullanımda belki 6-7 saati bulur. Hızlı ve güzel cihaz üzmez.
Qui_X
Active Level 8
Galaxy M
S20 FE iyi bir seçenek olabilir. Şık tasarımı, hızlı performansı ve kaliteli ekranıyla dikkat çekiyor. Eğer çentiksiz bir tasarım istiyorsan, S20 FE'nin delikli* ekranı da hoşuna gidebilir. Aynı zamanda ince ve hafif bir telefon olduğunu belirttin, bu da S20 FE'nin bu kriterlere uygun olduğunu gösteriyor. Eğer S20 FE dışında alternatifler arıyorsan, Samsung Galaxy A72 veya A52 modellerini de inceleyebilirsin. OnePlus veya Xiaomi gibi markaların modellerine de göz atabilirsin. OnePlus Nord veya Xiaomi Mi 11 Lite gibi telefonlar da benzer özelliklere sahip olabilir. Sonuç olarak, S20 FE senin belirttiğin kriterlere uygun gibi görünüyor. Eğer bu model senin ihtiyaçlarına uygunsa, rahatlıkla tercih edebilirsin.

*"Delikli ekran" terimi, genellikle "punch-hole ekran" olarak da adlandırılır ve telefonun ekranının üst kısmında küçük bir deliğin bulunduğu bir tasarımı ifade eder. Bu delik, ön kamerayı veya diğer sensörleri barındırmak için kullanılır. Bu tasarım sayesinde telefonun ön yüzeyi büyük ölçüde ekran olarak kullanılabilirken, çentik gibi büyük bir alan kaplayan bir tasarımın yerine daha minimalist ve geniş bir ekran alanı sunulur. S20 FE'de bu tarz bir delikli ekran tasarımı bulunur, bu da telefonun ekranını daha etkileyici bir şekilde kullanmana yardımcı olur.
BbglGamer
Active Level 6
Galaxy M
20fe güzel bir cihaz. Tavsiye ederim gönül rahatlığıyla. Yalnız şunu belirtmek isterim ki m serisindeki batarya performansı çok bekleme
tolga87
Active Level 5
Galaxy M
S20 fe bi daha güncelleme almayacak o yüzden 15000tl ye kadar a serisi A54 veya a52s bakmanızı 18000tl ye çıkarsanizda s21 fe yada s22 almanızı öneririm bu cihazlar uzun müddet güncelleme alacak
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
İnce istiyorsan S serisi çok iyi seçenek.
S20 FE fiyatının kralı ama güncellik önemliyse A34 gibi kalın seçeneklere yönelmelisiniz.
S20 FE bütün A serikerinden güncelleme desteği dışında kat kat üstün bir model A54,A53,A34,A73 gibi modellerden özellikle
4lit1y1nd1
Active Level 6
Galaxy M
s20fenin android sürümü şuan kaç ki
0 Likes
Galaxy M
Şu an 13. Android 14 alamayabilir.
0 Likes
4lit1y1nd1
Active Level 6
Galaxy M
yine iyi ya benimki 12 şuan
0 Likes
metosbey
Active Level 6
Galaxy M
2.5 senedir S20 Fe kullanıyorum size bir kaç deneyimimi anlatayım. Güçlü bir işlemci ve 120 hz amoled bir ekrana sahip olduğu için pil performansı pek iyi değil. Oyun oynayan birisi değilim fotoğraf çok çekerim ve sosyal medya gibi gündelik temel şeyleri kullanıyorum. Fotoğraf demişken arka kamerası cidden çok başarılı sayfamda örneklerini görebilirsiniz ama ön kamerası için aynı şeyi söyleyemem. Size tavsiyem A54 olur çünkü orta segment olarak başarılı bir işlemcisi olduğu için hem pil tasarrufu hem de gündelik işlemlerde gayet tatmin edici bir performsnsı bulunuyor, dolayısıyla pil performansı s20 fe den daha iyi ve daha güncel bir cihaz. Kamera performansı da sizi tatmin edeceğini düşünüyorum