cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

arkadaşlar telefon alacaksanız s20fe alın android 13

(Topic created on: 10-21-2022 08:43 AM)
416 Views
orkunyektaçelik
Active Level 7
Options
Galaxy M

s20 fe kardeşimde var bir çok güncelleme programında en öne çekildi maalesef m52 5g telefonum üvey evlat gibi kaldı ortada 13 belirsiz siteler yasal değil gelcek diyen ve üstüne üstlük galeride obje silici gibi güzel basit özelliği bile ki bu mesela ben eski huaweici olarak p20 lite telefonumda daha önce başka tellere gelen özellikleri apklarıyls telefonda kullanırdık bu samsung tarafında da yok samsungun erken ötekelştirme politikası ona zarar vericek bu gidişle benle aynı görüşte olup farklı veya aynı cihazlar kullananlar yorumlarda buluşalım belki samsung türkiye sesimizi duyar görür ve buna göre aksiyon alır.güvenlik güncellemeleri bile 2 ay ertelemeli yapılıyor yani.hala ağustos güvenlik yaması kullanıyorum huawei fanboyu zannedebilirsiniz ama maalesef p20 lite cihazım bile 3 yıl güvenlik güncellemelerini aynı ay aldı kullanıcı geridönütüyle samsunga bu yönde bildirimler hep sonuçsuzdu bu ses alır belki.

9 Comments
Galaxy M
ve aslında huawei in piyasadan düşmesi aşırı kötü oldu taraflarıyla sayıyım huawei ardından çok konuşturacak mükemmel hızlı şarj mükemmel işletim sistemiyle geldi dünyayı sallayacaktı resmen diğer markalara farkı açmışken google ile el çektirildi ve çip sorunu da bir cabası ve google bağı bitince ve çip üretme ambargo sürecine girince şirket batıcak zannedip kaçan bir çok mühendis de oldu çin kaynaklarından ulaşabilirsiniz . samsung huawei ile rekabet için ve iPhone ise yeni modellerinde muhbir kaynaklardan ultra yüksek hızda şarjla gelicekti ki huaweiye yetişmek ve geçmek için huawei düşüşe geçince bu projelerinden vazgeçtiler bir kaç ingilizce araştırmayla bunu görebilirsiniz .
Galaxy M

belki samsung tarafı güncellemeleri her sürüme dağıtıcak süreçleri hızlandırcaktı ama şuan maalesef ki appleye özenip kutularına şarj ve kulaklık koymama hareketini ve s22 ile s23 arasında tasarım değişikliğine gitmeyerek harfiyen apple politikası güdüyor 

0 Likes
Galaxy M
en basitinden üstte yükleme hızını görüntülemek ben için tadından yenmez nimetti o bile yok samsung temsilcisine de sordum. huawei telefonumda vardı ki arkadaşlar bu p20 lite lite ya adı üstünde düşük kısıtlı versiyon
Galaxy M

s20 fe kardeşimde var bir çok güncelleme programında en öne çekildi maalesef m52 5g telefonum üvey evlat gibi kaldı ortada 13 belirsiz siteler yasal değil gelcek diyen ve üstüne üstlük galeride obje silici gibi güzel basit özelliği bile ki bu mesela ben eski huaweici olarak p20 lite telefonumda daha önce başka tellere gelen özellikleri apklarıyls telefonda kullanırdık bu samsung tarafında da yok samsungun erken ötekelştirme politikası ona zarar vericek bu gidişle benle aynı görüşte olup farklı veya aynı cihazlar kullananlar yorumlarda buluşalım belki samsung türkiye sesimizi duyar görür ve buna göre aksiyon alır.güvenlik güncellemeleri bile 2 ay ertelemeli yapılıyor yani.hala ağustos güvenlik yaması kullanıyorum huawei fanboyu zannedebilirsiniz ama maalesef p20 lite cihazım bile 3 yıl güvenlik güncellemelerini aynı ay aldı kullanıcı geridönütüyle samsunga bu yönde bildirimler hep sonuçsuzdu bu ses alır belki.

Galaxy M
en basitinden üstte yükleme hızını görüntülemek ben için tadından yenmez nimetti o bile yok samsung temsilcisine de sordum. huawei telefonumda vardı ki arkadaşlar bu p20 lite lite ya adı üstünde düşük kısıtlı versiyon
Galaxy M
hahaha onu kastetmemiştim ama fiyatlar şuan sklada bakılırsa %10 15 lik s20fe de m52 5g de ise %75 lik fiyat farkı var epeyden fiyat tablosunu incele onu kastediyorum ki m52 en üst seviye m serisinin
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
S20 fe 2020 de çıktı galiba nerede ise 2 sene oldu alınmaz ama s21 fe ya da s22 alınır
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Kanka s20 fe alsam sıkılırdım başka telefon alırdım 😅
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Senin kararın kanka 😁