cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Parmak izi

(Topic created on: 01-08-2022 11:39 PM)
144 Views
Mermean
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Samsung Galaxy M11 akillı telefonumda haftada bir parmak izi sensörü yanıt vermiyor diyerek parmak izi çalışmayı durduruyor. Yeniden baslattiğimda ise bir süreliğine kullanılıyor fakat birkaç gün sonra tekrar çalışmayı durduruyor. Çözümü nedir yardimcı olurmusunuz?

1 Comment
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Mermean,

 

Samsung Members > Yardım alın > Tanılama > Parmak izi tanıması bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.


Sorun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;


• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)
• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.
• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

 

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

 


Teşekkürler.
MOD