cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 neden android 13 almayacak

(Topic created on: 05-24-2021 05:21 PM)
2787 Views
M51Kullanıcısı12
Active Level 3
Options
Galaxy M

Neden android 12 m51in son güncellemesi olucak bu samsung m serisinden ne istiyor android 11de çok fazla problem var ve üstüne android 12nin son güncelleme olucağı söyleniyor amaç ne neden almıyor bir daha samsung kullananırsam ...

14 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba, Galaxy M51 Android 10 ile lansman edildi.
Bu cihaza Samsung 2 Büyük Android güncelleme yayınlama sözü verdi.
Android 11 ve One UI 3 güncellemesini aldı ve son güncellemesi olan Android 12 ve Yeni One UI özellikleri bu cihazın son büyük güncellemesi olacak. Galaxy
M51 cihazındaki sorunlar yeni güvenlik güncellemeleri ile de düzeltilebilir.
Galaxy M
M serisi 3 yıl güncellemeden faydalanamıyor o yüzden Android 12 son
Galaxy M
İşte benim merak ettiğim o neden faydalanamıyor a71 android 13 alıcak m neden almıyor fiyatı bile yüksek
Galaxy M
Çünkü A serileri > M serileri M serileri A serilerinin yanında daha alt segment modeller o yüzden A serisi alırken M serisi almıyor
Galaxy M
M51 a71den daha iyi yalnız ama sen bilirsin
Galaxy M
Altı üstü bi 7000 mah
Galaxy M
İşlemcisi daha iyi araştırıp görebilirsin grafik kartlatı aynı adreno 618 7000mAh ayrı bi güzellik
Galaxy M
730 A71 730G M51 çok milimlik bir **bleep** geri kalan kısmı anlatmaya gerek yok A71 zaten gönüllerin şampiyonu
Galaxy M
Üstüne android 11 sağolsun m51e çöp denmeye başladı wild riftte performans ayarlarda 40 43 47 fps arası oynuyorum android 10da 61 62 fps oynuyordum yeter ya vallahı bıktım