cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Son Zamanlar Çıkan Sorunlar

(Topic created on: 10-01-2022 08:57 PM)
301 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy M

Merhabalar,son iki üç haftadır çektiğim bazıları ise andorid 12 den belli olan sorunları aktaracağım. 

Bu sorunlar artık bıktırdı,ve saçma sapan samsung un hareketleri markadan soğutuyor. 
1-)Son zamanlarda fazlaca Ram kullanması. 
Members'dan,arkadaşlarıma sordum ve bu sıkıntı onlarda da var.
2-)Andorid 12 ile başlayan ısınma sorunu...Evet bende gelen güncelleme ile çözüldü fakat bu çoğu kişide devam ediyor.Cihaz normalden fazlasıyla ısınıyor şikayetleri dolu.
3-)Biraz karanlık ortamda veya tam karanlık olan yerlerde fotoğraf modunda deklanşöre bastığım zaman 6-7 saniye bazen 10 saniye çekmesi sürüyor(Zamanlayıcı kapalı). Acayip sinir edici bir durum.
4-)O kadar orta üst segment cihazda sırf m serisi diye m52 android 14 almaması acayip saçma. 
5-)Ve diğeri M32 bu ay,önceki ay ve ondan önceki ay güncelleme almasına rağmen ben neden almiyorum samsung?( M32 kullanan arkadas söyledi)3aydir beklediğim güncelleme daha gelmezken m32 bu ay aldi. Tamamen adaletsizlik...
Ve diğer adaletsizlik ise S21 FE andorid 16 alamayacak olması (şimdiki açıklanan bilgilere göre)
fâkat a53 ün andorid 16 alması büyük adaletsizlik. 
S21 fe 2022 Ocak tarihinde çıkarken a53 2022 Mart'ta çıktı. Aralarında çok büyük **bleep** olmamasına rağmen s21 fe andorid 16 almayacak.

Sona gelirsek eğer seneye Samsung yerine başka markaya geçiyorum.Nasil kullanıcılarını soğutuyorsa bende gerekeni yaparım.
İyi Akşamlar.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ÖmerM52TabS6LiteFit,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Yaşadığınız durumları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy M
1,2,3 konusunda haklı olabilirsiniz, ama 4 konusunda kesinlikle katılmıyorum ilk olarak m52 üst segment bir cihaz değil ikinci olarak samsung donanıma göre değil çıktığı yıla göre güncelleme veriyor. Samsung yerine elma dışında marka almayı düşünüyorsanız bundan daha beteri neyse onu yaşarsınız, Samsungun 1,2 milyar kullanıcıdan birinin yeni samsung almayacağını takacağını sanmıyorum maalesef
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Orta yazmayı unutmuşum.Cihaz 2021 yılında çıktı almasi gerek fâkat samsung vermiyor 3 güncellemeyi .
Elma alacagim ya diğerlerini almam.
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy M
Benim cihazımda 2021 ama android 14 alacak samsungun adaletsizliği işte ben 2020 sanıyordum m52'yi
SmllFth
Active Level 3
Galaxy M
Samsung çok bozdu. Artniyetli eksik bilgi vermesi ayrı. İstikrarsız telefonları ayrı dert. Zırtbır yeniden başlıyor türlü türlü huyları çıkıyor. Bu paraları hak edecek bir mal yok meydanda.
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ÖmerM52TabS6LiteFit,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Yaşadığınız durumları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes