cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Resimdeki metni çıkarma

(Topic created on: 05-15-2021 05:55 PM)
1169 Views
AYAVUZ
Active Level 1
Options
Galaxy M

Arkadaşlar aldığımız ekran görüntüsünün içindeki metni çıkarabiliyor muyuz, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

10 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Edge panel üzeridnen akıllı seçim var oradan istediğiniz metin yazısını seçip kopyasını alabilirsiniz

clipboard_image_1621082936122_1621082936122.jpg

AYAVUZ
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkürler kardeşim. Metni çıkaracağım alanı seçiyorum. Metni çıkar seçeneği altta beliriyor yalnız pasif gözüküyor. Birkaç metin üzerinde denedim pasif hep. Neden olabilir bir bilginiz var mı rica etsem.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Pasif konusunda bir bilgim yok kardeşim
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Akıllı seçimden metni çıkarmak için Samsung'un bir uygulamasını indiriyorsunuz ama metin çıkarma konusunda iyi değil O yüzden mağzada ocr yazıp aratarak daha iyi metin çıkarma programları indirebilirsiniz
AYAVUZ
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkürler. Twitterdaki gönderide denedim. Metni çıkar seçeneği pasif. Samsung Members de deneyim dedim metni çıkar aktif oldu. Dediğiniz gibi her zaman işe yaramıyor sanki.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Aynen bir de dil seçeneği de kullanışlı değil tam çıkarmıyor yada bozuk oluyor Storda Ocr text scanner olarak daha kullanışlı olanları var Google'ın Google Lens uygulaması da metin seçme çeviri ve kopyalama konusunda gayet başarılı onu tavsiye edebilirim
AYAVUZ
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkürler
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Rica ederim
0 Likes
Fursoo
Active Level 5
Galaxy M
Bixby Vision kullanarak çıkartabilirsiniz. Galeriden yapılıyor.