iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

M51 Resimdeki metni çıkarma

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-15-2021 03:46 PM)
AYAVUZ
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M

Arkadaşlar aldığımız ekran görüntüsünün içindeki metni çıkarabiliyor muyuz, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

2 Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Edge panel üzeridnen akıllı seçim var oradan istediğiniz metin yazısını seçip kopyasını alabilirsiniz

clipboard_image_1621082936122_1621082936122.jpg

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Çözüm
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Akıllı seçimden metni çıkarmak için Samsung'un bir uygulamasını indiriyorsunuz ama metin çıkarma konusunda iyi değil O yüzden mağzada ocr yazıp aratarak daha iyi metin çıkarma programları indirebilirsiniz

10 Yorum
Çözüm
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Edge panel üzeridnen akıllı seçim var oradan istediğiniz metin yazısını seçip kopyasını alabilirsiniz

clipboard_image_1621082936122_1621082936122.jpg

AYAVUZ
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Teşekkürler kardeşim. Metni çıkaracağım alanı seçiyorum. Metni çıkar seçeneği altta beliriyor yalnız pasif gözüküyor. Birkaç metin üzerinde denedim pasif hep. Neden olabilir bir bilginiz var mı rica etsem.
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Pasif konusunda bir bilgim yok kardeşim
Çözüm
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Akıllı seçimden metni çıkarmak için Samsung'un bir uygulamasını indiriyorsunuz ama metin çıkarma konusunda iyi değil O yüzden mağzada ocr yazıp aratarak daha iyi metin çıkarma programları indirebilirsiniz

AYAVUZ
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Teşekkürler. Twitterdaki gönderide denedim. Metni çıkar seçeneği pasif. Samsung Members de deneyim dedim metni çıkar aktif oldu. Dediğiniz gibi her zaman işe yaramıyor sanki.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Aynen bir de dil seçeneği de kullanışlı değil tam çıkarmıyor yada bozuk oluyor Storda Ocr text scanner olarak daha kullanışlı olanları var Google'ın Google Lens uygulaması da metin seçme çeviri ve kopyalama konusunda gayet başarılı onu tavsiye edebilirim
AYAVUZ
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Teşekkürler
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Rica ederim
0 Övgü Puanı
Fursoo
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
Bixby Vision kullanarak çıkartabilirsiniz. Galeriden yapılıyor.