cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31s şarj olmama

(Topic created on: 10-18-2023 03:45 AM)
562 Views
sinannozdmr
Active Level 1
Options
Galaxy M

M31s e sahibim, kutudan çıkan USB-TypeC kablo bağlantılı şarj aleti ile telefonumu sorunsuz şarj edebiliyorken yine Samsung' un satış sitesinden süper hızlı şarj için satın aldığım TypeC-TypeC kablo bağlantılı şarj aleti ile bazı durumlarda telefonum şarj olmuyor. Değişken prizlerde bu durumu denedim fakat çözüm olmadı. Sorun çıkartan şarj aletini satın aldığımdan bu yana yaklaşık 6 ay kadar kullandım. Herhangi yıpranması da yokken bahsettiğim şarj aleti ile telefonumu gelişi güzel bir şekilde şarj edebiliyorum.Kabloyu bağladığımda süper hızlı şarj olarak görünüyor fakat şarjımın yükselmesi gerekirken zamanla azalıyor. Şarj soketimde herhangi bir sıkıntı bulunmamakta, sorunun herhangi bir şekilde donanımsal olduğunu düşünmüyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevirinim.

0 Likes
Resolved!
14 Comments
sinannozdmr
Active Level 1
Galaxy M
çözüm aramak için burdayım olanları olduğu haliyle aktarıyorum sizlere. Yaşamış olduğum problem tam olarak anlattığım gibidir
0 Likes
sinannozdmr
Active Level 1
Galaxy M
akla yatkın olmadığı için bir çözüm bulamıyorum
0 Likes
Samsung80
Active Level 8
Galaxy M
Hem telefon girişini hem type c kablonun her iki ucunu iyice temizleyin ve eğer üşenmez iseniz telefonu sıfırlayın ve tekrar deneyin olmaz ise yapacak bir şey yok. Bazen bu tarz durumlar oluyor bende de sony bt kulaklık var samsung telefona bağlanıyor fakat iphone veya bilgisayara bağlanmıyor ne yaptıysam olmadı. Saçma ama oluyor.
sinannozdmr
Active Level 1
Galaxy M
ilgin için teşekkür ederim temizle kısmını deneyeceğim. sıfırlamayı şu an olmasa da iyice yormaya başlarsa denerim.
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba sinannozdmr,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, şarj cihazınız ile birlikte en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes