cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31 video seyrederken ses kısılıyor

(Topic created on: 03-16-2023 11:08 PM)
61 Views
M31zede
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

Merhaba m31 telefon kullanıyorum.Youtube ya da facebookda videoları seyrederken yaklaşık 1 dakika sonra videonun sesi kısılıyor çoknaz duyuluyor video durdurup başlattıktan sonra düzeliyor ya da çıkıp tekrar girmem gerekiyor.Nedendir acaba?

3 Comments
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy M
Ayarlar>uygulamalar>sağ üstte üç nokta>uygulama tercihlerini sıfırla
Olmazsa
Ayarlar>uygulamalar>genel yönetim >sıfırla >tüm ayarları sıfırla
Bunları yapıp yeniden başlat
Galaxy M
uygulamalara girip video izlemek için kullandıgın uygulamayı bulup depolamasını silip yeniden baslatın(sağ ortada üç çizgiden"sistem uygulamalarını göster"yapıp video yazın),sorun düzelmezse uygulamalara girip sağ üstteki üç çizgi olan yerden uygulama tercihlerini sıfırlayın.Screenshot_20230316_230757_Settings.jpgScreenshot_20230316_230809_Settings.jpg
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba M31zede,

Ayarlar > Sesler ve Titreşim > Ses > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta öğesine dokunun > Medya sesi açıksa kapalı hale getirilmelidir.

Medya ses sınırı kapatılırken istenilen pin şifresi ekran kilit şifresidir. Ekran kilit şifresini girerek devre dışı bırakabilirsiniz.

Sorun devam ederse Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.

MOD