cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M30s

(Topic created on: 05-16-2020 01:56 PM)
222 Views
demir44
Active Level 3
Options
Galaxy M

Android 10 2 aydır gelecekti daha ne kadar bekleyeceğiz yada ne zaman vermeyi düşünüyorlar

5 Comments
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba araştırmalarıma göre M30S telefonuna haziranın başında veya ortasında gelecek.Çünkü sizin telefonunuzun modeli SM-M307FN şu anda m307fn modeline hiçbir ülkede android 10 verilmedi.Ama sizin telefonunuzun m307f olan modeli var onada sadece bir ülkede verildi.O ülkede Hindistan başka hiçbir ülkede yok.Bu android 10 m307fn olan bir ülkede yayınlansa zaten bizim ülkede ilk yayınlanmaz.Önce başka ülkelere gelir sonra bizim ülkelere.Yani bizim ülkelere gelene kadar haziranı bulur.

İşinize yaradıysa bu yorumu çözüm olarak kabul ederseniz beni çok sevindirirsiniz.
mrtcani
Active Level 5
Galaxy M
A10 a ne zaman gelicek acaba diğer ülkelerde verilmiş baktim
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba demir44,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkürler.

M30S (SM-M307FN) cihazımız için yeni yazılımın, an itibariyle 1 Mayıs 2020 - 1 Haziran 2020  tarihleri arasında sunulması planlanmaktadır. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileri ki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD

NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy M
A10 a bana göre mayıs sonu veya haziran başında gelir.Çünkü sadece iki ülkede verilmiş.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Samsung türkiye elinden geleni yapıyor en yakın zamanda güncelleme gelecektir güncellemenin hatalı olmasını istemezsiniz herhalde o yüzden gecikmeler yaşanabilir