cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M14 6.1 YORUMUM

(Topic created on: a month ago)
175 Views
ibrahimbstc
Active Level 8
Options
Galaxy M
öncelikle cihazda belli başlı sorunlar vardı bunları sıralayayım 1: telefonu tamamen kapatıp açtığım sıra samsung yazısında içinden ses geliyordu bu tüm m14 cihazlarında oldu 6.0 güncellemesinden sonra, 2: ısınma sorunu, 3: animasyon ve stabilize sorunu 4: ınstagramda videolarda kasma 5: pubg de 60 fps olmaması

Sorunlar çözüldümü veya ekstra sorun oldumu: 
1: hala ses geliyor 
2:ısınma sorunu yine var gibi ama tam test edemedim 
3: animasyonlar cok yumusak olmus ama parlama yine arada oluyor 6.0 daki gibi belki sıfıtlasam düzelir 
4: ınstada kasma düzelmis gibi
5:pubg de hala 30 fps destekliyor 60 gelmedi

güncellemeyi o kadar bekledik bu muydu yani dedirtti pek bi degisiklik görmedim ve kilit ekranı widgetlrri iyi olmus ekstra bir şey yok bazı sorunların geçip geçmemesinden emin degilim birkac gün kullanıp tekrar konu açıcam 6.1 ile ilgili ve olursa bu haftasonu sıfırlıycam ayrıca pil sanki biraz hızlı bitiyor gibi ama sıfırlayınca dedigim gibi tekrar aktarıcam sizlere 
15 Comments
keremqv0
Active Level 3
Galaxy M
Bende daha yuklemedim bi an once yuklemek istiyom cok bekledik bu guncellemeyi
ibrahimbstc
Active Level 8
Galaxy M
güncelle güncelle
KingBro
Active Level 3
Galaxy M
Hayırlı olsun, işin garibi m34 e daha gelmeyen 6.1 güncellemenin m14'e gelmesi
ibrahimbstc
Active Level 8
Galaxy M
zaten 6.0 ı m14 kasımda aldı m34 aylar sonra aldı ocskta veya şubatta aldı diye biliyorum ayrıca 6.0ı a34 den de önce almıştı 6.1 de sonra aldı güncelleme politikası çok degisik samsungun mesela m14e hep türkiyeye geliyor ilk güncellemeler genelde hindistanda olur ama bu öyle degil
KingBro
Active Level 3
Galaxy M
Ben de ona şaşırıyorum işte, m34 6.0 güncellemesini 7 şubatta aldı. Çok geçti ve yine aynı şey oluyor 🙄
0 Likes
ibrahimbstc
Active Level 8
Galaxy M
testlerde hangisi stabil olup erken biterse öyle yayınlanıyor demekki
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy M
İbo RAM tüketimi ne durumda
0 Likes
ibrahimbstc
Active Level 8
Galaxy M
yine aynı 800-900 mb civarı kullanılabilir yazıyor 🤦‍♂️
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy M
peki genel akıcılık hız menü geçişleri vesaire ne durumda az çok belli oluyordur çünkü bir yavaşlık takılma kasma vesaire var mı
0 Likes