cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M vs A serisi hk.

(Topic created on: 03-23-2021 06:26 PM)
142 Views
ElifMaya
Active Level 7
Options
Galaxy M

Her telefonda olduğu gibi bu telefonlarda da sorun olabilir. M, A, S serisi filan fark etmiyor ki. Girin forumlara bakın. En pahalı telefonu kullananlarda bile bazen sorun çıkabiliyor. Noldu bi ara Çinli note 8 için üüf muhteşem, şöyle iyi böyle iyi diyorlardı. Burda bile öneren vardı. 1 sene olmadı kronik sorunlardan dolayo herkes elden çıkarmaya başladı. M serisini kullanıp beğenen arkadaşlar onunla devam eder, beğenmeyen başkasına geçer. Bu kadar basit. Ha siz M serisi kullanıyorsunuzdur sorun vardır bu demek değil ki bütün M serisinde sorun var. Cihazım ısınıyor demiş bi arkadaş sobanın yanında oturunca benim telefon durduğu yerde bile ısınıyor. Bu telefonla değil bulunduğum ortam sıcaklığıyla da alakalı. Servise kadar gidip sorun bulunmayınca dönme sebebin budur belki. Bi de böyle düşün... 🥱🥱

8 Comments
YasinYurdabak
Active Level 6
Galaxy M
🥱🥱
Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy M
🥱🥱
ByBaşkentli
Active Level 3
Galaxy M
gardsim hepsi böyle malini satana kadar yağlayıp balliyolar sattiktan sonra kimse seni tanimiyo
sivhaba
Active Level 7
Galaxy M
👍
0 Likes
Solution
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Herşeyde bir kusur bahane arayıp durar insanoğlu.ne değer ne kıymet.bunca samsung kullandım bir tanesinden bile şikayetçi olmadım.yada bizim yaşımız mı ilerledi teknolojiden ne anlarız????

Aynı cihazları bende görüyorum hatta daha ileri derece sistemin içine girip çıkarım.neyin ne olduğununu çok iyi anlıyorum.bir kez bile teknik servise cihaz vermedim.ekran değişimi batarya herşeyi kendim yapardım...

Eleştirdiğim tek nokta samsung kamera ve yazılımlarıydı.bir cihazda olması gereken herşey yeterli bile bize

Kimse alınmasın gucenmeyin size kusursuz cihaz önerim var aşağıda resimde

images_77733.jpg

sivhaba
Active Level 7
Galaxy M
Kızaklı Model , Yağ Gibi Kayar Mübarek 😊
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Onunda çözümünü buldum.cihazi temizlemek istedim.söktüm trmizledim tuş takımını heryerini.cihazin kizagini rayları zeytinyağı ile kulak çöpü ile iyice yağladım.ayni senin dediğin gibi oldu 🙂👍 pamukla iyice temizledim ama toz kir çok yapıştı belli süre sonra yine söküp temizliyordum
sivhaba
Active Level 7
Galaxy M

Fi tarihinde (90ların başı)Çıraktım patronumun çağrı cihazı yok artık dedirtmişti 😁 sonra araç telefonu çıktı ve aldı . Arabadan ben indirir bindirirdim ve nasıl bir histir o herkesin imrenerek baktığı icadına dokunabilmek anlatamam .İlk tel olarak Ericsson 337 kullanmış adamım , klasiklerin hepsi güzel 😁.