cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M11 Ocak yamasını aldı.

(Topic created on: 03-01-2022 04:40 PM)
471 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

Kullanıcılarına (ve de bana 😀) hayırlı olsun. 

262.73 MB güncelleme. 
Kurulumu yaptım, cihaz daha hızlı çalışıyor gibi.
Sadece ilk kurduğum da kafayı yedi korktum yaa😂😂😂😂😂😂 
Klavye de UJ1 kayma efektini kaldırmıştı, VA3 (bu güncelleme) ile tekrar geldi.
Güzel bir güncelleme gibi görünüyor.
İlk kurduğunuz da bende olduğu gibi ilginç buglara neden olabilir biraz bekleyin düzeliyor.
Bende ilk 1 dk falan bug üstüne bug oldu ama düzeldi hepsi hemen şuan gayet iyi çalışıyor gibi😀
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Tabii ki S keşke kimseye gelmese 😐
Galaxy M
Keşke..
Güvenlik felan yok sadece direk eskiden yeniye geçiyoruz boş işte ya hiçbir **bleep** yok eski güncellemerlerle.. Neyse tekrardan hayırlı olsun güncelleme nasıl yaptın mı?
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Hayır S sadece güvenlik yaması oluyor, özellik ve ya düzeltme yok ondan boş güncelleme sayılıyor.
Ama U da bunlar da var güvenliğe ek olarak.

Güncellemeyi yaptım evet şuan iyi gibi klavye efektini yeniden getirmeleri iyi olmuş Android 11 geldiğinden beri klavye bugları bitmeyince Samsung kaldırdı ama şimdi tekrar geldi ve klavye baya düzeldi gibi benim klavye başlarda tam bir eziyetti ilk 11'e yükselttiğim zamanlar.
Galaxy M
Samsung klavye çok iyi de şu ssleri kopyalamasa panoya ve klavyeyü biraz daha yükseltebilsek daha iyi. (Şu an tablet kullanıyorum ve Samsung klavye kullsndığım zaman zorla yazıyorum işte bundan dolsyı klavye değiştirdim..

Ha anladım şimdi teşekkürler ben full boş güncelleme kabul etmişim hatam var burada..
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Bence kopyalaması güzel ama küçük değişiklik lazım biraz daha kullanışlı hale getirebilirler
Galaxy M
Katılıyorum👍
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
A11de geldi fakat yapmasam daha iyi olacaktı cihaz zaten yanaştı dahada yavaşladı
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Yinede hayırlı olsun
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
2 GB RAM ile 11 biraz zor knk PC var ise 10'a dönmen daha iyi olur muhtemelen ama bootloader sürümü uyuyor mu bilmiyorum benim telefon 11 de pek zorlanmıyor şuan
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Sürüm uymuyor diye biliyorum