cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Favori kişi ekleme

(Topic created on: 09-25-2021 12:10 AM)
3337 Views
4lit1y1nd1
Active Level 6
Options
Galaxy M

Merhaba, favori kişi ekleme yerindeki kişi seçenekleri neye göre belirleniyor? Annemi ekleyeceğim ekleyemiyorum. 

image

Normal rehber

image

10 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim,

Kişileri açınız > annem yazan yere giriniz > karşınıza çıkan yerde ünlem şekli olan yere giriniz > sonra sol altta yıldız şekli benzer favoriler yazıyor ekleyebilirsiniz

Eğer yoksa durumun incelenebilmesi uzakta destek alabilrisiniz
0 Likes
4lit1y1nd1
Active Level 6
Galaxy M
Favorilere ekle düğmesi sadece ilk fotodaki listeledeki kişilerde var :(
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Evet var biliyorum birde diğer türden denesim dedim
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
Bir sorun var ama çözemedim o favori olayını bende kullanıyorum rehberdeki bazı kişiler de favori eklemek için yıldız simgesi yok araştırmadım fazla kaldı öyle
Örnek 👇PhotoGrid_Plus_1632518773584_217570.jpg
Tugbag
Active Level 1
Galaxy M
Favori kişilerinizi ekleyin' seçenegini seçince karsiniza çıkan kayitli kişiler rehberdeki kişiler. Anneniz sim kartta kayitli bence. Sim'dekiler cikmiyor. Bir yer degistirin o zaman görünecek

@Alfatürk simdekiler icin i ye (ünlem diil) basarsan o yıldiz çıkmaz dostum 😊
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
"Senin dediğine katılabilirim" benim olay da anlamadığım kişi favori listesinde yıldız yok, orası tuhaf
0 Likes
Tugbag
Active Level 1
Galaxy M
Ne demek istedigini anlamadim. Ancak rehberde kayitli kişilerde yildiz var (favori listesine eklenmis olsun ya da olmasin) , sim card da kayitli olan kisilerde yildiz cikmaz. Simde kayitli kisiler favorilere kaydolmuyor benim bildigim
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
Yeşil simgedeki kişi favori listesinde fakat yıldız yok PhotoGrid_Plus_1632518773584_217570.jpg
0 Likes
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy M

o kişilerin sim kartında ekli ise işlem yapılmaz. Telefonun hafızasına taşıyarak dene