cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Batarya bilgileri

(Topic created on: 01-19-2021 07:52 PM)
786 Views
4lit1y1nd1
Active Level 6
Options
Galaxy M
Arama yaptığım yere girip *#0228# tuşladığımda batarya bilgilerini gösteriyor ve en altta quick start var buna basınca ne oluyor?
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba AliTynd,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm.

Samsung cihazlarınıza, üçüncü şahıslar tarafından paylaşılan, Samsung tarafından resmi olarak onaylanmamış herhangi bir kod numarasını yazmamanızı öneririz. Bu gibi işlemler, cihazınıza zarar verebileceği gibi, işlem yapılan cihazı garanti kapsamı dışına da çıkarabilir. Cihazlarımızda, bu gibi işlemler için "Ayarlar > Cihaz Bakımı" alanlarından, sistem optimizasyonlarını yapmanız yeterli olacaktır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

47 Comments
Galaxy M
dediğin o işaret şarj hilesi için yarıyo ama yapma pek önermem atıyom şarjın yüzde 40 o işarete basın şarjın yüzde 40 tan 50 veya 60 a çıkıyo
EfeA21s
Active Level 8
Galaxy M
neden önermiyorsun
Galaxy M
neden önermiyom çünkü 1 haftalık cihazdaki bataryayı sen 4 seneye çıkartmış olursun hemen yıpranır batarya ve ilk günkü performans sağlamaz
4lit1y1nd1
Active Level 6
Galaxy M
zararı var mı ve nasıl yapıyor 10 şarjı
Galaxy M
zararı var pil ömrünü kısaltır daha genç batalya cihazındaki ben s4 mini de yapıyordum o şarj hilesi oluyor ve bataryayı bozuyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
bence düşüyor yükselmiyor. geçen gün biri yazmıştı batarya kalibrasyonunda kullanıyormuş. alt gönderileri kontrol
Galaxy M
düşmüyor lükseltiyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
denedim kardeşim benden iyi mi bileceksin yüzde 28 idi başlata bastım 24 kaldı şarja taktım yüzde 100 e kadar öyle durdu
Galaxy M
tm ben denedim yükseltiyor ve zararı çok araştır öyle paylaşım yap burda😎😎😎