cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Batarya bilgileri

(Topic created on: 01-19-2021 08:32 PM)
90 Views
4lit1y1nd1
Active Level 6
Options
Galaxy M
Arama yaptığım yere girip *#0228# tuşladığımda batarya bilgilerini gösteriyor ve en altta quick start var buna basınca ne oluyor?
image

47 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
o zaman bataryaya zarar verir demeyin . ben böyle yaptım böyle oldu siz de belli olmaz lakin tavsiye etmem deyin. bide hile falan hikayedir batarya içindeki elektronu elektrik olmadan nasıl çoğaltabilirsiniz ?
Galaxy M
bilmem
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
körü körüne inanmak böyle birşeytir.adam videoyu kesip yapmıştır sizde hile diye yemişsiniz. ha desen ki çoğaltmaz düşürür ona inanırım kısa devre yaptırıp deşarj edebilirsin ama elektriğe bağlı olmadan öyle kod yazmayla falan şarj yükselmez öyle bir şey olsa kodu yaz yaz dur hiç prize takma 😁😁😉
İLKEŘ-M21
Active Level 7
Galaxy M
sağlıklı bataryaya yapılmaz
Galaxy M
ayn
leon61
Active Level 3
Galaxy M
eskiyen telefon ve bataryalarin sarj sapmalarini rsetlemek icin kullanilan koddur. eger batarya kalibrasyonunun zarari oldugunu dusunuyorsaniz ekran kalibrasyonuda yapmayin gibi dusunur insan ister istemez. Ben note 5 ime uyguluyorum s8 plus uma uyguluyorum ve henuz bir zararini gormedim. kulaktan dolma bilgiyle insanlari yanlis bilgilendirme ljkjkıj
serdarr
Active Level 9
Galaxy M
okadar teknik bilgiye sahipmisiniz niye karıştırıp duruyonuzki bi sorun varsa verin servise. ondan bundan duyduğunuz işlere kalkışmayın sonra bi problrm olduğunda burda kimsenin faydası olmaz sana. yine servis yolu gözükür dostum sana tavsiyem anlamıyorsan hiç karıştırma.
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba AliTynd,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm.

Samsung cihazlarınıza, üçüncü şahıslar tarafından paylaşılan, Samsung tarafından resmi olarak onaylanmamış herhangi bir kod numarasını yazmamanızı öneririz. Bu gibi işlemler, cihazınıza zarar verebileceği gibi, işlem yapılan cihazı garanti kapsamı dışına da çıkarabilir. Cihazlarımızda, bu gibi işlemler için "Ayarlar > Cihaz Bakımı" alanlarından, sistem optimizasyonlarını yapmanız yeterli olacaktır.

Teşekkürler.

MOD