cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

5G ayarının olmaması

(Topic created on: 07-29-2022 02:29 PM)
192 Views
Kanekabkz
Beginner Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar merhaba, Samsung Türkiye ile yaptığım görüşmede Türkiye'de 5G olmadığı için 5G ayarının açılamayacağı söylenmişti. Şimdi ise İstanbul Havalimanı'nda public testlere başlanmış. Yani cihazı destekleyen herkes kullanabiliyor. Bunu xiaomi veya farklı marka model kullanan insanlar kullanabiliyorken Samsung, Türkiye'deki yazılımda bunu kısıtlıyor. M52 5G cihazı aldım ve sırf 5G ayarı için farklı bir ülkenin yazılımını kurmak istemiyorum.

Topluluk olarak sizin de desteğinizle bunu cihazlarımıza getirebiliriz. Beğenip yorum bırakarak destek olabilirsiniz. 5G destekli diye cihaz satıp, 5G özelliğini kısıtlamak ne kadar etik? Yorumlar sizde.
9 Comments
Viva_la_vida
Active Level 6
Galaxy M
Ülkede ne düzgün ki bu düzgün olsun 😉😁😁😉😉🙃
Galaxy M
Katılıyorum sonuna kadar arkanızdayız
Galaxy M
Aslında pil tasarrufu modunda 5G ile ilgili seçenek var. 5G yi kapat diye
Viva_la_vida
Active Level 6
Galaxy M
Sesinizi çıkarmayın avrupa bizi kıskaniir 😂😂
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Samsung Türkiyeyi 3.dünya ülkesi gördüğü için hiç bir işe el atmıyorlar. Sonuna kadar destekliyoruz seni ❤️
Galaxy M
Türkiye'de çoğu yerde 4.5g çekmiyor 😃
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
5g geldigi zaman igon belirlenecektir
Solution
Emree1
Expert Level 2
Galaxy M
Geçici çözüm önerim:

Ayarlar>Gelişmiş Özellikler>Bixby Routines>Rutin ekle kısmına giriniz. Eğer yazan kısma pil %5 seviyesinin üstünde ayarlayınız. Ardından yazan kısımda da bağlantılar kısmından ağ modu kısmına girip istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz.
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Henüz aktif olarak kullanılmadığı için menüsel olarak açma kapama ayarı yer almıyor.

0 Likes