cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy J7 Core

(Topic created on: a month ago)
43 Views
elif678
Active Level 1
Options
Galaxy J
Telefonda hiçbir sıkıntı yokken birden ekran kapanıyo, ekranı açınca da döngüye giriyo; 1 sn kilit ekranı, 1 sn siyah ekran sürekli gidip geliyo, ekranı kaydrıyorum kilidi açmak için pini yazmaya fırsat olmadan siyah ekrana geçiyor. Güç tuşundan ekranı kapatıyorum bi şey yok, açınca böyle kendini döngüye sokuyor.Batarya çıkarıp takmadan düzelmiyor. Dedim böyle olmayacak galiba yazılımsal sorun var, fabrika ayarlarına sıfırladım akşam, sabah bi şey yoktu 1 2 saat sonra yine aynı şey oldu. Pini kaldırdım böyle olduğunda direkt kaydırıp açabilmek için olmadı sizce sorun ne? Yazılımsal mı donanımsal mı? Umarım anlatabilmişimdir.
15 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy J
aynen bence de
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy J
Cihazın donanım ile ilgili problemi yok cihaz son yazılım güncellemesini alınca böyle oldu eger eski yazılıma ait dosya vesaire bulup yüklerseniz telefona çözülecektir aynı sorun bende de son güncellemeyi aldığımızdan sonra oluştu yani sizlik bi problem degil hepimizde bu var
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy J
Malesef forumdaki arkadaşların genel problemi şudur:
Cihazı hayatı boyunca kullanmamış olsa bile genel arıza mantığında düşünerek yanlış yorumlarda bulunabiliyorlar forumun asıl amacı ayni modeli kullanan kullanıcıların birbirine yardım etmesidir ama malesef bazen sadece sosyal level kasmak için her gönderiye atlayanlarda oluyor
elif678
Active Level 1
Galaxy J
Öncelikle teşekkürler. Eski yazılıma ait dosyayı nasıl yüklerim, siz yüklediniz mi yüklediyseniz nasıl? Veya birkaç gün beklesek Samsung bunu düzeltmek için bir yazılım güncellemesi telefonlara gönderir mi?
ahmetaytas01
Active Level 7
Galaxy J
Malesefki 2 yıl rahat oldu bekliyorum güvenlik ve düzeltme güncellemesi olarak göndermediler ben yükledim düzeldi ama burda resmi olmayan bir durumu anlatamam doğal olarak internetten eski yazılım nasıl yüklenir diye youtube ye yazarak arayabilirsiniz malesef yazılım gelmeyecek gibi görünüyor samsungu töhmet altında bırakmadan söylemek isterim ki bilinçli bi şekilde eskitmek için gönderilmiş bi güncelleme olabilme ihtimali var ondandır ki düzeltilmedi
elif678
Active Level 1
Galaxy J
Anladım teşekkür ederim