cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

tel sifirlamalimiyim

(Topic created on: 07-19-2020 09:56 PM)
291 Views
SEMİH1907
Active Level 8
Options
Galaxy A
Telefonum kapandı açıldı members a girerken bu cıktı aceb virüs mu girdi
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SEMİH1907,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
15 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
bazen oyle hatalar cikiyor gonder de hata raporu gonderir virus ten alakali deyildir
0 Likes
SEMİH1907
Active Level 8
Galaxy A
gonderdim
0 Likes
L4st
Active Level 10
Galaxy A
o bendede oluyor. pubg ye girince kendi kendine reset atıyor sonra memberse girince bu yazıyor.
Sende hep mi oluyor? yoksa bir kezmi oldu?
0 Likes
SEMİH1907
Active Level 8
Galaxy A
ilk
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Telefon kendiğilinden kapandığında bu gibi durumlar olabilir. Cihazınıza virüs bulaştığını düşünmüyorum. Sıfırlamanıza gerek yok.
0 Likes
SEMİH1907
Active Level 8
Galaxy A
valla korkudan sıfırladım ne yalan söyliyeyim
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Selam Dostum

Yok ya sorun yok endişe etme olabilir telefon çöker yeniden başlar sorun olmaz yani.

Telefonu sıfırlamana gerek yok
0 Likes
SEMİH1907
Active Level 8
Galaxy A
mantıklı ama 3 . taraf uygulama verilerinizi bakabilir diyince korktum sifirladim
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazınızda yazılımsal bir problem yaşanmış olabilir. Sorun yaşanmadan önce cihazı nasıl kullandığınızı düşünün.

Ayrıca Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika ayarlarına dön ayarını uygulayarak olası problemleri giderebilirsiniz.