cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung a70 şarj sorunu hk

(Topic created on: 05-30-2020 02:26 PM)
343 Views
Options
Galaxy A

İyi günler arkadaşlar samsung a70 telefonumu şarj ederken yüzde yüz olduğunda çıkarıyorum sonra yüzde 96 97 95 gibi düşüse geçiyor bir anda telefon daha yeni 3 4 aylık birde arama yaparken arama kısmındaki isme kaldırıyorum arama yapsın diye donuyor isim takılıyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba івялнімлvşляsoy,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz.

Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
21 Comments
Galaxy A
eeee fikri önerisi olan yokmu hiç
0 Likes
melihakiin07
Active Level 8
Galaxy A
aynısı banada oluyor önceden 20 30 dk 100 de 100 de beklerdi.Çözüm yeni güncellemeyi beklemek pili mahvettikleri gibi düzeltirler belki
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Bende A70 kullanıyorum maalesef bendede aynı şekilde %100 den %95 e birden düşüyor bu yazılımsal bir sorun A70'e Mayıs ayı güvenlik güncellemesi gelecek belki o zaman düzeltirler diye umuyorum.
Galaxy A
müşteri hizmetlerini de fabrika ayarlarına döndürün demişlerdi umarım düzelir sorunu pil normalde 2 gün gidiyordu suanda 1 gün anca gidiyor
0 Likes
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Bendede öyle inanın A70 kullananların çoğu şarj sorunu yaşıyor güncellemeyi beklemekten başka çare yok umarım gelecek güvenlik güncellemesi ile düzelir
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu fabrika ayarlarına döndür.
Muratto
Active Level 3
Galaxy A
Fabrika ayarina döndürdüm gene aynı
Galaxy A
müşteri hizmetlerini de fabrika ayarlarına döndürün demişlerdi umarım düzelir sorunu pil normalde 2 gün gidiyordu suanda 1 gün anca gidiyor
Muratto
Active Level 3
Galaxy A
Ayni benim A30 da da var