cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung a30 on kamera sorunu

(Topic created on: 02-10-2021 11:27 AM)
1107 Views
shibaru
Active Level 1
Options
Galaxy A

Ön kameram yaklasik 1 haftafir acilmiyor kameraya girdiğimde kamera basarisiz hatasi aliyorum yardim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Ayarlar > uygulamalar >kamera >depolama > veriyi silme işlemi yapınız sorun düzelecektir muhtemelen düzelmez ise

Sorunun donanımsal yada yazılımsal olduğunu anlamak için samsung members üzeriden intreaktiflerde kamera testi var oradan kontrol sağlayınız durum gene aynı ise

En yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim

View solution in context

8 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Ayarlar > uygulamalar >kamera >depolama > veriyi silme işlemi yapınız sorun düzelecektir muhtemelen düzelmez ise

Sorunun donanımsal yada yazılımsal olduğunu anlamak için samsung members üzeriden intreaktiflerde kamera testi var oradan kontrol sağlayınız durum gene aynı ise

En yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim
shibaru
Active Level 1
Galaxy A
veriyi sildigim zaman galerideki herhangi fotografim gitmez degil mi
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
hayır kardeşim silinmez sadece kamera menüsündeki yaptığın ayarlar eski haline gelir onuda tekrar ayarlayabilirsiniz
shibaru
Active Level 1
Galaxy A
interaktiflere nasil ulasabilirim
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
samsung members açınız > yardım al > sağ üstte intreaktifler yazar oradan kontrol sağlayınız
BakiFF
Active Level 4
Galaxy A
Ayarlar > uygulamalar > kamera > durmaya zorla yapıp kamerayı tekrar açmayı deneyin hocam.
shibaru
Active Level 1
Galaxy A
bro denedim olmadi tesekkur ederim yinede
BakiFF
Active Level 4
Galaxy A
Rica ederim hocam.