cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung A30 kamera sorunu

(Topic created on: 08-06-2020 04:20 PM)
1847 Views
Delatanteres
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Arka kamera 3 4 ay dır odaklanma sorunu yaşıyor kendi yakın algıladığı yeri odaklıyor geri kalanı ful bulanık kamera kulanılmaz halde elle odaklamada da odaklıyamıyır yine kendi yakın bulduğu ilk  yeri odaklıyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Delatanteres,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
cihazınız ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Ana ekrandan Kamera'ya dokunun. Ayarlar'a dokunun. Fabrika Ayarlarına Dön'e dokunun. Sıfırla'ya dokunun.
0 Likes
Delatanteres
Beginner Level 4
Galaxy A
6 veya 7 aydır kulanıyırum
dediğinizi öncedende yapdım şimdi de yapdım malesef hiçbir değişim yok
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
O zaman malesef ki yazılım problemleri düzeltme için beklemekte fayda var members aracılığıyla hata raporu göndermeyi deneyin👍
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Delatanteres,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes