cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

görüntülü arama

(Topic created on: 04-13-2021 10:54 PM)
262 Views
Members_jeiYOQN
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

samsung a51 kullanıyorum .  çift simide aktif sekilde aynı operatörün hatlarını kullanmaktayım ama birinci hattan görüntülü arama yapılıyor ama ikinci hattan görüntülü arama yapamıyorum. görüntülü arama tuşu bile görünmüyor. naparsam yapayım düzeltemedim . operatörün müşteri hizmetleriyle görüştüm onlarla alakalı bi durum olmadıgını söyledi . napmam lazım.Inked0fbdeb66-c89b-448a-88bb-ec52c05efdca_LI.jpgInkedf774fa47-a0c1-4566-88f1-132bc8c1f0a3_LI.jpg

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Galiba 2. hattınızda VoLTE aktif değil çünkü durum çubuğunuzda sadece VoLTE1 var fakat emin değilim. Eğer aktif değilse 2. hattınızda (operatörün uygulamasıyla veya müşteri hizmetleriyle görüşerek) VoLTE'yi aktif edip tekrar deneyin.

View solution in context

0 Likes
5 Comments
AYYILDIZ_36
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba DUO uygulamasını devredışı bırakırsan düzelecektir iyi geceler
Members_jeiYOQN
Beginner Level 2
Galaxy A

denedim malesef işe yaramadı

0 Likes
ibrahim66
Active Level 5
Galaxy A
Samsung dou ile anlaşmaya gitmiş onun yüzünden google duo kandırmaya çalışıyor
Solution
Galaxy A
Galiba 2. hattınızda VoLTE aktif değil çünkü durum çubuğunuzda sadece VoLTE1 var fakat emin değilim. Eğer aktif değilse 2. hattınızda (operatörün uygulamasıyla veya müşteri hizmetleriyle görüşerek) VoLTE'yi aktif edip tekrar deneyin.
0 Likes
Members_jeiYOQN
Beginner Level 2
Galaxy A

düzeldi çok teşekkür ederim . turkcell hatlar icin hdses aktivasyonu yapılınca düzeliyor. ozaman volte devreye giriyor 😃

0 Likes