cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

emoji kısmı

(Topic created on: 08-06-2021 11:59 AM)
626 Views
neuerlich
Active Level 3
Options
Galaxy A

selam arkadaslar dün aksam a51 telefonumun ekran yakınlastırmasını bir ileri yaptım fakat sonra son kullanılan emojiler kısmınıb altında bosluk olustugunu farkettim ve sinirimi bozdu bi tık bende ekran yakınlaştırmayı eskisi gibi yaptım ve düzelmedi.. klavye ayarlarını sıfırladım yine düzelmedi telefonu yeniden baslattım yine

düzelmedi... naparsam düzelir?

image

yardımci olursanız sevinirim😊
Resolved!
neuerlich
Active Level 3
Galaxy A
hayır 😄 sonradan böyle oldu diyorum emoji kullanınca sonda kullandıgım emoji gidiyor kanka bilip bilmeden konuşma
0 Likes
neuerlich
Active Level 3
Galaxy A

Bak kardeşim eski haline bak aralarında boşluk daha fazla bir de slmikine bak daha bunun nedeninin ekran yakınlaştırma yaptığın için olduğunu soyluyorym burda sadece nasıl duzelteblcegimi sordumclipboard_image_1628243579741_1628243579741.jpg

0 Likes
Galaxy A
Ekran yakınlaştırmayi eski haline al düzelmiyorsa sıfırla daha baska yolu yok
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar> Uygulamalar> sağ üstte 3 nokta var tıklayın sistem uygulamalarını göster daha sonra ara kısmına Samsung Klavye yazıp bulun uygulamanın Depolama yazan yerine tıklayın veriyi sil yapmayı deneyin.
0 Likes
neuerlich
Active Level 3
Galaxy A
deniyorum hemen
0 Likes
neuerlich
Active Level 3
Galaxy A
yine olmadi ne kadar denersem deneyeyin ordan sonrasını almıyoe ve orası bosluk görünüyor
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
40 tane emoji mevcut eski halinde ve yeni halinda sadece emojiler küçüldüğü için boşluk oluşmuş
0 Likes
neuerlich
Active Level 3
Galaxy A
Bakın onun farkındayım zaten bu üstte attıgım henüz daha önce ekran yakınlastırmayla ugrasmamısken olan sekli ben bu sekline önce alışmıştım ekran yakınlastırmayı etkinkeştirdiğimde orda bosluk olustugunu farkwttim ve bu beni rahatsız ettiği için eskiden ekran yakınlaştırma kısmı nasılsa ona geri çevirdim fakat emoji sıram degismedi bende en son klavyenin güncellemelerini kaldırdım ve suan eski alıstıgım sekle geri döndüler fakat, galaxy storedan güncellememi istiyor ve gğncellediğimde o hale geri dönüyor,,, baska bir çözümü var mı telefonu sıfırlamaktan baskaScreenshot_20210806-125152_Photos_77972.jpg
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Demekki yeni güncellemeyle bu hale gelmiş olabilrde tam olarak bilmiyorum
0 Likes
neuerlich
Active Level 3
Galaxy A
güncelleme 2 ağustos diyor bu sorun bende daha yeni sabah oldu ama yinede yardımcı olmaya calıstıgıniz icin teşekkürler