cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

değişim ve iade amaçla servise verilen cihaz

(Topic created on: 01-26-2021 02:00 AM)
2761 Views
GRKN17
Expert Level 2
Options
Galaxy A

Teknik servis Bursa Osmangazi ye verdiğim cihaz için iade ve veya değişim talebi bugün teslim ettim şuan servis onarım takibi yaptım gelen görüntü şok bu cihaz aynı yere aynı sorunla aynı problemle aynı hata ile 3 kez gitmişti parça değişimi de yapıldığı halde sorun çözülmemiş olduğu için değişim talep veya iade talebi istemiştim bugün 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GRKN17,

Ben Lacivert, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu hakkında inceleme sağlanılması için, tarafınıza iletilen 4... ile başlayan iş emri numaranızı, Mail kanalından iletmenizi rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

9 Comments
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Madem cihaz tamir ve bakım yapılabiliyordu 3 kez götürdüğüm de neden yapılıp onarım yapılmadı illa 4. Kez gelmesi mi gerekiyordu ben bu onarımın da sorunu çözdüğüne inanmıyorum tıpkı daha önce teslim alırken sorunu çözdük artık öyle bir sorun yok demişlerdi
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bu sabah erkenden gidip alacağım ama olmamış ve devam ediyor ise sorun direk yasal hakkımı kullanacağım burada ben 45 gün içinde 4 kez aynı hata aynı sorun aynı problem ile aynı servise götürüyorum 3 kez götürdüm benim işlerim var benim sorumluluklarım var ben servise 4 kez gördüysem 4 kez de almak için gidiyorum
cerber06
Active Level 1
Galaxy A
2 yıl içinde değişim yada iade hakkınız zaten var. Satın alınan malın ayıplı çıkması durumunda tamir istemeyip iade yada yenisiyle değiştirilmesini talep etme hakkınız var. Kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine başvurun
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Aynı sorundan dolayı bir servise 3 kez gittiği halde sorun çözülmedi ise bu oluşuyor demişti teknik serviste çalışan arkadaş
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
İade talep ettim olmaz ise değişim yapılsın dedim şuan eve geldim yedek cihaz vermişlerdi sim kart adaptörü yoktu evde onu takıp cihazı açtım tamirat yapıldı ve teslim aşamasına gelmiş cihaz
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Servis takip link yollamış orada görülüyor madem yapılacak bir bşr sorundu neden 4.kez gelmesini beklediniz ilk götürdüğüm zaman çözmedin ve bu cihazın ayıplı defolu bir mal olduğunu ve kullanılması sorun çıkaran bir cihaz duruma geldi 45 günde 7kere yazılım yüklendi cihaza ve şuan daha serviste onarım yapıldı yazıyo ve ben şahsen o cihazda hala o hata var e devam ediyo tıpkı daha önce çözdk sorunu deyip teslim ettikleri gibi yine aynısını yapacaklar
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben de aynı durumdan muzdaribim hak veriyorum sana tüketici haklarına vermiştim haber bekliyorum paramı alıp zamzunga veda edeceğim...
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Servis fişinde yazıyo iade yada değişim için verildi diyo ve servis onarımı yaptık dye gösteriyor servisin SMS olarak yolladığı link de madem bu cihaz tamir yapılıyordu neden aynı sorundan dolayı 3 kez teslim aldıklarına rağmen neden yapmamışlar da demeden duramıyor insan
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GRKN17,

Ben Lacivert, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu hakkında inceleme sağlanılması için, tarafınıza iletilen 4... ile başlayan iş emri numaranızı, Mail kanalından iletmenizi rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD