cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Farklı günlerde çekildi ama yaklaşık aynı gece saatlerinde çekildi. Yani ışık koşulları eşitti.A54:A55:İkisi de netlik konusunda başarılı ama... View Post

Samsung resmen bizimle alay ediyor kaç gün geçti güya gelecek dendi hala gelmedi bir telefon kaç defa teste sokulur ya sanki aşırı özellik... View Post

A35 aldım 5 gün oldu ancak sarjı su gibi içiyor üstelik güç tasarrufuda açık normal değil 5 6 saat ekran süresi ancak alabiliyorum sizlerde de öyle... View Post

Ben telefonumdan sıkıldım şimdi sıfırlamak istiyorum sıfırlasam 6.1 geldiğinde sıfırlamasam performans düşüşü olur mu? Ya da geldiğinde hine... View Post

Smart view ile TV ye bağlanmıyor kuzende a 52 var şak diye bağlandı a35 ile bağlanamıyorum  View Post

Eski telefonumu yani samsung a21s kırdım tamir için götürdugümde adam anakartının kırıldıgını söyledi yeni anakart alsam eski verilerime ,... View Post

Honor90 almayı düşünüyorum sizce nasıl tlfn lütfen samsung önermeyin. View Post

Önceden 3:4 dışında boyutlarda 50 mp çekim yapılmıyordu. Artık yapılıyor ancak tam 50 mp olmuyor 37 30 oluyor sizdede bu şekilde mi ?  View Post