cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

A73 cihazlarında kronik nem uyarisi sorunu mu var çünkü Samsung teknik servisinden nem uyarisi sorununu cozup cikmisken iceri birisi a73 nem uyarisi... View Post

A72 kullanıcısıyım. Son güncellemeden sonra telefonumun şarj sorunu ortaya çıktı. Kablo takılıyken cihazın sıcaklığı düşük uyarısı alıyorum. Telefonum... View Post

Cihazımın %20 den %80 e bu akdar sürede şarz olması normal mi teknik serviste pili ve şarz girişi değişti, hızlı şarz kapalı View Post

Arkadaşlar 3 günde ikinciye A54 te şarj yerinde yabancı madde veya nem vardır diye uyarı alıyorum ve şarj edemiyorum, ne yapacağım hiç bir şey de yok... View Post

Telefonla görüşürken aramayı arka plana aldigimda karşıya ses gitmiyor ve 2 3 dakika sonra aramayi telefon kapatiyor. Bu whatsapp aramadada oluyor... View Post

Telefonuuz da veya tablet akıllı saat her hangi bir sorun yaşıyorsanız ve sebebini bilmiyorsanız size yardımcı olmak için buradayız View Post

Merhabalar samsung Galaxy A24 kullanıyorum ekran kilidinin şifresini unuttum ve fabrika ayarına veremedim en sonunda ses açma tuşuna ve Power tuşuna... View Post

Samsung Galaxy A34/A35 hangi telefon günlük kullanım ve oyun performansı için iyidir?? View Post

Selam dostlar bütün hesaplarımı bir işim vardı sildim bir tane kalınca otomatik o ana hesap oldu mesela çeviriye giriyorum o hesap geliyor gerçek ana... View Post

6.1 ile gelen kilit ekraninda derinlik efekti ozelligini S24+ telefonumda olurken A05 telefonumda kullanamiyorum. Guncellemede bunu... View Post