cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a71

(Topic created on: 04-23-2020 08:12 PM)
110 Views
Emre88
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar meraba samsung a71 e bu ara acayip kitlendim tavsiye eder misiniz lütfen kullanan bilgili arkadaşlar yorum yapsın

0 Likes
10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
ozellikleri iyi a71 in, android 10, snapdragon 730 işlemcisi, 8 gb ram, 128 gb hafıza 3200 ₺. Ama fiyat olarak 3000 ₺ altında inmesini bekle.
0 Likes
Emre88
Active Level 1
Galaxy A
ekran boyutu şarz kapasitasi kamera özellikleri çok iyi görünüyor bir amiral almaktansa bu telefon gayet iş görür dye düşünüyorum..fiyatı kısa sürede düşer mi?
0 Likes
FederalEren
Active Level 5
Galaxy A
dostum hemen hemen aynı özelliklerde a51 var 800 lira daha uygun bide ona bak derim
0 Likes
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
alma bence hem fiyatını hak etmiyor hem p.lastik kasa heme ısınır çizilir
0 Likes
Emre88
Active Level 1
Galaxy A
eeee ne alıcam o zamn bn??
0 Likes
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
İlle Samsung diyorsan S10 Lite veya S20 Lite
0 Likes
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Ben de p ilastik kasalı telefon kullanıyorum herhangi bir ısınma göremedim bu tamamen senin kullanımına bağlı işlemciyi zorlayan faaliyetlerde bulunursan cam kasa da olsa ısınacaktır. Telefonu fiziksel olarak korumak için kılıf kullan. p ilastik kasa olması o kadar önemli değil.
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy A
kardeşim ben yalan mı söylicem?A serilerinin kullanıcılarını bir dinle hepsinin arkası çizik usınma sorunu var ve p.lastik kalitesiz
0 Likes
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
Arkadaş karar versin ben ısınma sorununun kasa ile ilgili olacağını zannetmiyorum bu benim fikrim.