cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a71 kamera

(Topic created on: 06-14-2020 05:01 AM)
807 Views
Frointer
Active Level 3
Options
Galaxy A

Bir sorunum daha var Whatsapp ta kamerada sıkıntılar  var ya kamera kaynakli yada uygulama bilmiyorum  bulanik cikiyor ozellikle yanları 

Normal kamera olarakta on kamera ışık az olduğu  zaman okadar kotu ki  takılıyor gibi oluyor arkada boyle bir sorun yok.
8 Comments
YLNZKURT
Active Level 5
Galaxy A
belki ön kamera da buğulanma yapmış olabilir yada başka bir sıkıntısı
0 Likes
Frointer
Active Level 3
Galaxy A
bugulanmayla alakası yok
0 Likes
YLNZKURT
Active Level 5
Galaxy A
buğulanmayla alakası yoksa en yakın samsung servisine gitmeni öneririm
0 Likes
Frointer
Active Level 3
Galaxy A
sadece wp da telefonun kendi kamera uygulamasindan açınca sıkıntı yok bulanıklık acisindan arka kamerada
0 Likes
YLNZKURT
Active Level 5
Galaxy A
o zaman uygulamanın kendisinde sıkıntı var telefon normal ise
0 Likes
Anlıyorum
Active Level 5
Galaxy A
whatsaptan gece görüntülü konuşma yaparken hele kendimi piksel piksel görüyorum fena ayar oluyorum bence diyafram aralığının 2.2 olmasından kaynaklı ya da sensör boyutundandır belki diye düşünüyorum arka kamera 1.8
çünkü ve sıkıntı olmuyor
ben de araştırdım bunu yazılımsal diyen de var diyafram aralığından diyen de
Mesela şimdi yazarken merak ettim ön kamerayı açtım fotograf modunda sağa sola sallarken görüntü bozuluyor ama video modunda mesela bozulmuyor belki yüzümüzü netlemeye çalıştığı için fotograf modunda bundan da olabilir takılmalar
SametK
Active Level 5
Galaxy A
Sorun uygulama kaynaklı
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Frointer,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD