cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

a71 android 13

(Topic created on: 11-19-2022 01:32 PM)
50 Views
orkunyektaçelik
Active Level 7
Options
Galaxy A

a71 android 13 türkiye için testlerden başarıyla geçmiş en geç 2 haftada dağıtıma sunulacaktır görüntüler ektedir hayırlı olsun

image

image

17 Comments
Galaxy A
test kodları test aşamasında scripte verilmez programda bırakılır ama script işlenirse sunucuya aktarılır visual code yazılım dersleri en erkenden al
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Peki kardeşim; size de tavsiyem, güncellemeler hakkındaki bilgileri bilenlere danışmanız ve sormanız yönünde olacaktır.
Galaxy A
Peki o zaman scriptte A51 için ağustostan beri kod olmasını ve hala 13 alamamasını açıkla bakalım.
hakanksf
Active Level 1
Galaxy A
profiline girip önceki postlarına da baktım checkfirm uygulamasının nasıl işlediğine dair hiçbir fikrin yok bence sallama post atmayı bırakmalısın
İbrahimGur
Active Level 7
Galaxy A
A71 için 3 kasımda son test yazılımı aldı henüz Bi değişiklik olurmu bilmem de bize o kadar erken güncellemeyi hiç vermediler
codegreen
Active Level 5
Galaxy A
Ya kankam M52 Android 13'e güncelemesek mi ya. M51 modelinde A12 güncelmesinde yavaşlattılar. M52'nin son android güncelmesinde de yavaşlatabilirler. Bi yandan güncellemek istiyorum güzel özellikler var. Bi yandan da özellikle şarj ve hızda yavaşlama olur diye çekiniyorum. Sen güncelleyecek misin?
CanGalaxyS23
Active Level 4
Galaxy A
m52'ye büyük ihtimalle bu hafta güncelleme gelir, Avrupa'da güncelleme yayınlandı
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
kardes her seye 2 hafta icinde gelecek demissin sil su postlari insanlari yanlis yonlendiriyorsun