cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a70 ekran döndürme sorunu

(Topic created on: 06-01-2021 10:25 AM)
918 Views
leyfear
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

A70 model samsung telefon kullanıyorum, yaklaşık 1,5 yıldır. Telefonun son güncellemeden sonra **bleep** ettiğim kadarıyla, döndürme sorunu oluşmaya başladı. Telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Nerede olursam olayı, telefonu her yöne çevirsem bile dönmüyor. Kapatıyorum açıyorum öyle dönüyor. Telefonun içerisinde report edebileceğim bir yer göremedim. 

Ekte bulunan yazılım bilgisi ve videoda gösterdiğim gibi. Ekran dönmüyor. Telefonu kapatıp açınca düzeliyor.

Bazı zamanlarda ise, yakınlık sensörü sorunu oluyordu, otomatik parlaklığı kapattım. Konuşurken ekran açık kalıyordu sürekli.

Screenshot_20210601-100356_Settings.jpgScreenshot_20210601-100433_Settings.jpg

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba leyfear,

Cihazınızda yaşanılan sorunları İncelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kardeş bende de tüm döndürme kapalı ikende kendi kendine dönüyor ekran muhtemelen yazılımla alakalı
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
Bu sorun şuan çoğu A70 cihazında var. Yapmanız gereken bu uygulama içerisinden hata raporu göndermek😊
leyfear
Beginner Level 3
Galaxy A

göremedim yerini o yüzden buraya yazdım :) yazılımsal olduğu aşikar. Bu güncellemeden sonra, en küçük oyunu oynarken bile telefon cayır cayır yanmaya başladı. Eski sürüme dönme seçeneği gelse geri geçecem. Güncellemeyi kapatma seçeneği de olsa, onu da kapatcam.

ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
Ben ukrayna sürümü kullanıyorum. Mayıs yaması ısınma sorununu az bir düzeyde iyileştirdi. Şuan 4 ülkede yayınlandı. En kısa zamanda ülkemizede gelmesi dileğiyle 😊
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba leyfear,

Cihazınızda yaşanılan sorunları İncelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​