cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a50 klavye dokunma problemi

(Topic created on: 11-03-2020 04:38 PM)
103 Views
EmirA34
Active Level 4
Options
Galaxy A

selamlar members kullaniciları uzun zamandır yoktum bi problemi belirtmek istedim

a50 de klavyeye dokununca bazen j harfine basınca ornek olarak k ye basıyor n ye basınca k ye basiyor kendi kendine ekran değistiriyo kendi kendine baska uygulama acıyo klavyeye basiyor bu telefon a nolmus olabilir
2 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle yazılımsal yada donanımsal olduğunu anlamak için

Samsung members üzerinden intreaktiklerde dokunma testi yapmanızı tavsiye ederim eğer kötü çıkarsa en yakın samsung yetkili servise vermeni tavsiye ederim yada kardeşim

O sorundan bende de bir zaman vardı ve ayarlar > Ekran >dokunma hassasiyetini kapattım ve sorun düzelmişti bazende güç tuşuna bas ve aç ekranı o zamanda düzeliyordu

Ekran eğer pis olduğunda yapıyor bazen bu aşamaları bir yap eğer halen geçemezse yetkili servise verirsin kardeşim
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A
Alfatürk kardeşimin dediklerine ek olarak şunu da yapmanı tavsiye ederim, klavyenin verisini sil olmazsa yedekle sıfırla yine olmazsa sonra servise teslim etmeni öneririm.