cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni Telefonum🧿...

(Topic created on: 01-24-2024 01:08 AM)
456 Views
KvesyusM10_A21s_A34
Active Level 6
Options
Galaxy A
 Merhaba arkadaşlar, artık benim yeni bir telefonum var🥳. Eski telefonum A21s (64GB) satıp yeni sıfır bir A34 5G (256GB) aldım. Çok mutluyum. Ama tabiki bütün biriken para da bitti:( Ama olsun, zaten paranın pek bir kıymeti yok...

Telefonu daha bugün aldım. Ekranı çok güzel, super amoled 120hz. Yağ gibi akıyor. Renkler canlı. Ama ben böyle bir ekrana alışık değilim. Hep IPS kullandım, bir farklı geliyor, zamanla alışırım. İşlemcisi gayet iyi. Wot blitz de denedim, gayet başarılı. Depolanması zaten güzel. RAM ise 8+8. Kamera ise bana sanki biraz bulanık gibi geldi. Kullanan varsa onlar da da aynı durum var mı, belirtsinler. Pili bir günü çıkarır diye düşünüyorum fakat daha fazlası olmaz. İşletim sistemi sürümü OneUL 6 ve Android 14.

Sonuç olarak gayet f/p, kullanabilirsiniz. Tavsiye ederim... Yorumlarda buluşuruz, bu şarkıyla kavuşuruz...
20 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hayırlı olsun dostum 4 yıl Android sürümü ve 5 yıl güvenlik güncellemesi alabiliceksin yazılım olarak dert etmeyeceksin :) Allah nazarlardan saklasın 🙏
Galaxy A
Eyvallah kardeşim, saolasın🙏
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Hayırlı olsun
Galaxy A
Teşekkürler
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim
KadirA345G
Active Level 7
Galaxy A
Hayırlı olsun dostum
Galaxy A
Saol, dostum:)
Galaxy A
Hayırlı olsun bende a34 5g 8/128 kullanıyorum ama samsung bizim cihazları güncellemek için 3 aylık güncelleme plan nındayız maalesef A52 bile aylık güncelleme planındayken Biz 3ayda bir destek veriliyor ve alfatürk hesabından bakabilirsin mtk 1080 var yani bir destek ver samsung aylık olsun
Galaxy A
Evet, aylık olsa daha iyi olurdu. İşlemciyi biliyorum. Gücü bence de yeterli. Yorumun için sağol.