cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:

Original topic:

Yeni Telefonum尿...

(Topic created on: 01-24-2024 01:08 AM)
375 Views
KvesyusM10_A21s_A34
Active Level 6
Options
Galaxy A
 Merhaba arkadalar, art覺k benim yeni bir telefonum var戊. Eski telefonum A21s (64GB) sat覺p yeni s覺f覺r bir A34 5G (256GB) ald覺m. ok mutluyum. Ama tabiki b羹t羹n biriken para da bitti:( Ama olsun, zaten paran覺n pek bir k覺ymeti yok...

Telefonu daha bug羹n ald覺m. Ekran覺 癟ok g羹zel, super amoled 120hz. Ya gibi ak覺yor. Renkler canl覺. Ama ben b繹yle bir ekrana al覺覺k deilim. Hep IPS kulland覺m, bir farkl覺 geliyor, zamanla al覺覺r覺m. 襤lemcisi gayet iyi. Wot blitz de denedim, gayet baar覺l覺. Depolanmas覺 zaten g羹zel. RAM ise 8+8. Kamera ise bana sanki biraz bulan覺k gibi geldi. Kullanan varsa onlar da da ayn覺 durum var m覺, belirtsinler. Pili bir g羹n羹 癟覺kar覺r diye d羹羹n羹yorum fakat daha fazlas覺 olmaz. 襤letim sistemi s羹r羹m羹 OneUL 6 ve Android 14.

Sonu癟 olarak gayet f/p, kullanabilirsiniz. Tavsiye ederim... Yorumlarda buluuruz, bu ark覺yla kavuuruz...
20 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hay覺rl覺 olsun dostum 4 y覺l Android s羹r羹m羹 ve 5 y覺l g羹venlik g羹ncellemesi alabiliceksin yaz覺l覺m olarak dert etmeyeceksin :) Allah nazarlardan saklas覺n
Galaxy A
Eyvallah kardeim, saolas覺n
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Hay覺rl覺 olsun
Galaxy A
Teekk羹rler
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Rica ederim
KadirA345G
Active Level 6
Galaxy A
Hay覺rl覺 olsun dostum
Galaxy A
Saol, dostum:)
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Hay覺rl覺 olsun bende a34 5g 8/128 kullan覺yorum ama samsung bizim cihazlar覺 g羹ncellemek i癟in 3 ayl覺k g羹ncelleme plan n覺nday覺z maalesef A52 bile ayl覺k g羹ncelleme plan覺ndayken Biz 3ayda bir destek veriliyor ve alfat羹rk hesab覺ndan bakabilirsin mtk 1080 var yani bir destek ver samsung ayl覺k olsun
Galaxy A
Evet, ayl覺k olsa daha iyi olurdu. 襤lemciyi biliyorum. G羹c羹 bence de yeterli. Yorumun i癟in saol.