cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A 54 şarj süresi uzuyor

(Topic created on: 07-21-2024 07:33 PM)
333 Views
masal11
Active Level 3
Options
Galaxy A
Merhabalar A54 kullanıcısıyım, telefonum yeni. One uı 6.1 güncellemesinden sonra şarj süresi uzamaya başladı. Ekranda görünen şarj süresi 40 dakika oluyor ama bu süre 55 dakikayı buluyor. Pil koruması ile şarj %80 de sınırlı. Şarj olunca kısa bir süre sonra da şarj 79 da düşüyor. Ne yapmam gerekiyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?
12 Comments
HkN06
Active Level 6
Galaxy A
Bndede öyle mesela doluma 1 saat 20 dakika var diyor bakıyorum 1 saat 20 dk olmuş ama hâla yüzde 80 enterasan sarj adaptörü ve kabloda orjinal
masal11
Active Level 3
Galaxy A
Siz %100 mü şarj ediyordunuz telefonu
0 Likes
HkN06
Active Level 6
Galaxy A
Evet
0 Likes
masal11
Active Level 3
Galaxy A
Anladım ben %80 de bırakıyorum
ahmed_turğut
Active Level 6
Galaxy A
Hızlı şarj özelliğini kapatıp baştan açın sorun düzelmezse kullandığınız şarj cihazıyla başka bir telefonu veya tableti şarj etmeyi deneyin başka şarj edeceğiniz telefon veya tabletin markası şarj cihazınızın markası ile aynı olsun mutlaka ve şarj cihazınız ile tam uyumlu olacak şekilde başka ürünlerle test edin kontrol edin bakın Onların ne şekilde şarj edecek Ayrıca başka telefon veya tableti kendi şarjınız ile şarj ettiğinizde şu detaya dikkat edin telefon veya tabletin desteklediği What değeri şarjınızın maksimum vat değeri ile aynı olması gerekir başka ürünleri şarj ettiğinizde sorunsuzca şarj olursa Sorunun kaynağı telefonunuzdadır başka ürünleri şarj cihazı ile şarj ettiğinizde aynı şekilde sorunlu şarj olur ise Sorunun kaynağı şarj cihazındadır Sorunun kaynağı şarj cihazında olduğu anlaşılır ise başka bir orijinal şarj cihazı satın alın Sorunun kaynağı Telefonunuzda olduğu anlaşılırsa ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla işlemini yapmanızı tavsiye ederim bu işlemi yapmadan önce önemli veri varsa yedekleyin cihazınıza hafıza kartı veya flash bellek takarak fotoğraf video müzik gibi şeyleri oraya göndermenizi tavsiye ederim internetteki yedekleme platformlarını kullanmanızı tavsiye etmem
masal11
Active Level 3
Galaxy A
Çok teşekkür ederim,çok aydınlatıcı anlatmışsınız,yalnızlık şarj cihazım ile şarj edebileceğim Samsung sadece note 8 var elinde,onun da şarj cihazı c-type değil. Önce dediğinizi deneyim şarj özelliğini açıp kapatayım.
ahmed_turğut
Active Level 6
Galaxy A
Rica ederim
musti_a54
Active Level 5
Galaxy A
Bende 1 saat 22 dakikada orijinal 25 wat adaptörüyle dokuyor
0 Likes
masal11
Active Level 3
Galaxy A