cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 hızlı şarj aşırı ısınma ve titreşim sorunu

(Topic created on: 08-03-2021 08:03 PM)
342 Views
Serkancskn
Active Level 1
Options
Galaxy A

Öncelikle kolay gelsin telefonumun şarjı çok yavaş dolmaya başladı cihazı şarja takıyorum süper hızlı şarj yazıyor dolması gereken süre yaziyor bu esnada telefon çok ısınıyor bir süre sonra dolması gereken süre gidiyor sadece süper hızlı sarj yazıyor bu esnada şarj süresi uzuyor geç doluyor bir diğeri güncellemeden kaynaklımıdır nedir bilemiyorum ama genellikle titreşim hiç bir şekilde çalışmıyor ios kullanıcısıydım androide geçtiğime bin pişman oldum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Serkancskn,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
12 Comments
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Kardeşim hata raporu gönder derim çok iyi ilgileniyorlar veya Bi yetkili yi ara 444 77 11 i ara çok iyi ilgileniyorlar
0 Likes
Serkancskn
Active Level 1
Galaxy A
Valla kardeşim gönderdim suan bakalim hala geri dönüş olmadı
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Sorunun hemen çözülür eğer senden başkaları da bu sorun için aradiysa samsung Türkiye Bi a72 için yazılım gönderir
0 Likes
Serkancskn
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkür ederim kardeşim saol valla bu durum beni cok rahatsiz etmeye başladı
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Valla benim telefonumda da çıksa böyle bende rahatsız olurdum umarım biran önce biter bu sorun umarım
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Öncelikle cihazınızı sıffırlayın fabrika ayarlarına sıffırla
Kısmından cihazı sıffırlayın Ve ısınma içinde resimde
Yazanları cihaza uygulayın20210722_134423_874.jpg
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Kardeşim ben bunu tablette yaptım ama Bi işe yaramadı denemekten zarar gelmez ama gene de pek işe yaramadı
Serkancskn
Active Level 1
Galaxy A
Şimdi telefonun altına buz koydum denedim hizli dolmaya başladı anladığım kadarı ile cihaz aşırı ısındığı için hızlı şarjı kesiyor
0 Likes
Serkancskn
Active Level 1
Galaxy A
Cihazım 128 gb lik 100 gbsi dolu acaba aşırı ısınma sorunu bundan kaynaklı olabilir mi
0 Likes