cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yazılımdan Anlayan Agalarım

(Topic created on: 03-09-2024 11:25 AM)
34 Views
A145F_Tr
Active Level 3
Options
Galaxy A
Android telefonlarına hiç bunlardan birini yapan varmı?
Stock Rom
Root(Kök Erişimi)
Hard Reset
Fabrika Ayarları
Custom Rom❤️🔥
Deploat
Sürüm Düşürme
Repair Apps
0 Likes
Enestkr
Active Level 6
Galaxy A
Hepsinide yaptım en az bir kez bile olsa deneyimledim. Root ve Rom'u defalarca yaptım benim S7'nin dili olsada konuşsa😅
mustafaa0
Active Level 5
Galaxy A
Hepsini yaptım da çoğu nasıl yapılır unuttum (deploat ne onu yapmadım)
A145F_Tr
Active Level 3
Galaxy A
Sistem uygulamalarini PC yardımıyla silmek radyo gibi ne bilim her şeyi işte knk dosyalar uygulamasını bile silebilirsin de dosyaları silersen tel çöker D
0 Likes
mustafaa0
Active Level 5
Galaxy A
He yaptım onu o zaman telefonu çok bozup bozup düzelttim djdksms
A145F_Tr
Active Level 3
Galaxy A
Ben 4 aylık cihazı depolama birimini shshs neyse sürekli harf reset tele zarar verirmi sence knk
0 Likes
mustafaa0
Active Level 5
Galaxy A
O çok sıkıntı jdksksks bir zararı olmayacağını düşünüyorum ben sürekli çekerdim telefon kendine gelirdi
A145F_Tr
Active Level 3
Galaxy A
Gen a14 giris segmnet diye hergun atiyorum knk ama kurulum yaparken wifisiz ve mobil verisizi kuruyorum tipleri kapıyorum depolama birimi 2 yıllık cihazla aynı seviyede çünkü shshsh emmc 5.1
0 Likes
mustafaa0
Active Level 5
Galaxy A
Olsun sıkıntı olacağını sanmam hergün atmanda abartı olmaz mı?
0 Likes
mertyzg
Active Level 3
Galaxy A
S23 ultra güncelleme almıyordu. Rom atarak android 6.0 yazılımını yükledim. 6.1 sürümü çıkınca otomatik olarak kendini günceller mi yoksa yine 6.1 için rom atmak gerekir mi ?
0 Likes
yusuferoglu
Active Level 4
Galaxy A
Bu tamamen kurduğunuz rom ile ilgili. Kurduğunuz romun ota desteği varsa güncelleme gelir. Eğer yoksa yine aynı romun güncel halini indirip manuel olarak üstüne yüklemeniz gerekir