cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yazılım güncellemesi

(Topic created on: 11-19-2021 03:54 PM)
476 Views
Özgee
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefona güncelleme gelmişti bir süre önce yapmamıştım bugün aklıma geldi güncelleyeyim dedim sürekli başta takılıyor azıcık dolup sebebini bilen var mı? Normalde internet hızım da yüksek fakat başta 6 dakika gösteriyor takılma kısmına kadar 10 dakikaya çıkıyor ve ağ ya da sunucu problemi var tekrar deneyin diyor.

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Özgee,

Cihazınızı, Samsung Smart Switch uygulaması ile güncellemeyi deneyebilirsiniz. Samsung Smart Switch ile cihazınızı güncelleyebilmek için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/6eb64f69-18d0-438e-b49d-19b9e3f6d1fa/#!topic/smart_sw...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

9 Comments
Özgee
Active Level 1
Galaxy A
Telefon A20 bu arada.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki cihazınızı her yazılım güncellemesi yaptıktan sonra sıfırlamanız ı öneriyorum çünkü sıfırladıktan sonra yazılımsal hatalar varsa giderilir cihazınızı sıfırlamak için şu işlemleri yapın
Uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğini bulunuz ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğini tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğini tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
Özgee
Active Level 1
Galaxy A
Merhaba. Yazılım güncellemesini henüz yapamadım indirme kısmında takılıyor dediğim gibi. Sıfırlasam düzelir mi indirme sorunum?
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Evet düzelir
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Yazılım güncellemesini indirirken cihazın ufaktan kasmasi normaldir.
Özgee
Active Level 1
Galaxy A
İndirmiyor ama direkt hata alıyorum ağ ya da sunucuyla alakalı bir problem olabileceğine dair.
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Daha sonra tekrar deneyiniz
Cihazı yeniden başlatınız
BurakTABa7
Active Level 8
Galaxy A
Bazı zamanlar sunucu hatası oluyor birkaç saat sonra deneyin
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Özgee,

Cihazınızı, Samsung Smart Switch uygulaması ile güncellemeyi deneyebilirsiniz. Samsung Smart Switch ile cihazınızı güncelleyebilmek için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/6eb64f69-18d0-438e-b49d-19b9e3f6d1fa/#!topic/smart_sw...

Teşekkürler.

MOD​