cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A735G Telefon Kurmak Sıfırdan Temiz bir mail

(Topic created on: 06-09-2024 02:22 AM)
268 Views
SpeciaL-A735G
Active Level 5
Options
Galaxy A
Sayın Samsung yetkilileri sizlere sesleniyorum işinizi düzgün yapıp aldığınız paranın hakkını verin **bleep** 20 30 bin telefona para veriyoruz millet yazılım güncellemesi yapar telefonu stabilize hale getirir bunlarda bozup milleti yeni telefon almaya idrak ediyor bizde yazılımcıyız bilgisayar programımız anlamasak yutturacaklar sayın yetkili mühendisler biriniz cıkınca bana sizlere telefondaki arızaları saymakla bitiremicegim sorunları söyliyim Sıfırdan bir telefonu Kurmak 1.5 saat olmamalı ön kamera cekimi berbat klavye berbat klavyede harf hatası var güncellemeler uygulamalar bir biri ile çakışıyor gmailden gelen dogruma kodu Samsung tarafından bizlere iletilmiyor.Samsung music volumu ses azalması var buds2 de yine aynı bas ve volum kısıklığı var eskisine göre daha sayayımmı
8 Comments
SpeciaL-A735G
Active Level 5
Galaxy A

Konu benim konum sana ne 

0 Likes
SpeciaL-A735G
Active Level 5
Galaxy A

O kadar para veriyorsan hakkını vereceksin telefonun saymakla sapan güncelleme getirip telin kötü yaptılar

SpeciaL-A735G
Active Level 5
Galaxy A
Tabi sen cok anlıyorsun
0 Likes
SpeciaL-A735G
Active Level 5
Galaxy A
Ama dogru cıkarcı oldugunuz icin dogrular size yanlis geliyor
SpeciaL-A735G
Active Level 5
Galaxy A

Şikayet et samsung yetkılılerı seni benden ıyı tanır 100 bın ka takıpcili ınstagram mavi tıklı hesabım var ordanda ıyı tanırlar reklam sponsprluk vs vs

SpeciaL-A735G
Active Level 5
Galaxy A
Ben onların icinden gelme biriyim iykide zamanında ayrıldım ha bu arada yas 38 dir karsında cocuk yok biz her seyi burda soylıcek olursak ohhhhh
Rockersahin
Active Level 10
Galaxy A
Kanka bende samsung a73 var şarj soketi bozulmuştu arıza tespit edildi onarmadılar tüketici hatası dediler ve sikayet ettim sıfırını verecekler geçmiş olsun
0 Likes
MrAdemY
Active Level 5
Galaxy A
Yanii bende aynı telefonu kullanıyorum ve sadece tek sorunum şuan için bataryayı her güncellemede öldürmeleri. İlk aldığımda ekran süresi full YouTube izlememe rağmen 8 saat dayanıyordu ve bu benim için inanılmazdı ama şimdi en fazla normal ekran süresi 3.5 saat falan alabiliyorum.