إلغاء
إظهار نتائج لـ 
البحث بدلاً من ذلك عن 
هل تعني: 
تم الحل! تم الحل

الموضوع الأصلي:

Yazılım Ve Donanım

(أُنشأ الموضوع في: 11-19-2023 08:03 AM)
309 طرق عرض
Anonymous
غير قابل للتطبيق
خيارات
Galaxy A

Modaratör Lütfen Yorum Olarak Atma! Android 13 Ü Zar Zor Taşıyan Giriş Seviye Modeller Ki Türkiye De Tabloya Göre Konuşuyorum %40 Giriş Seviye %40 Orta Segment %20 Amiral Gemisi Cihaz Kullandığını Varsayarsak Giriş Seviye Cihazların Adnroid 14 Gelince Güncellemelimiyiz Yoksa Android 13 De Kalmasımı İyi Olur Samsung Durduk Yere Cihazlarını Yavaşlatmaz Diye Düşünüyorum Ayrıca Güncel Kalmak İyidir Sizce Android 14 Gelince Güncellemelimiyiz Çünkü Sürüm Düşürmek Hem Tehlikeli Hem Saatlerini Alan Bir İşlemedir Sadece Android 12 Ye 5 Saat Harcarsın Düşürmeye Ve Optimizasyon Sorunlarını Saymıyorum Bile (Giriş Seviye Cihazların Android 14 Alması Mantıklımı Cihaz Ağırlaşırmı?)OneUl 6.0 A Hızlı Arayüzü Ve Optimazsyon Sorunlarının Çoğu Düzeldi Diyorlar Ama...?Forumda Giriş Ve Orta Segment Cihaz Kullanan Büyük Bir Kitle Var Sizce 2024 E Girmeden Giriş Ve Orta Segment Cihazlara Android 14 Gelirmi Güncellemelimiyiz.Com Da Aralığa İşaret Ediyorlar Ama Millet Ocakta Falan Annca Gelir Diyorlar.

1 حل

الحلول المقبولة
الحل
S21Fan-TabS8plus
Expert Level 1
Galaxy A
Size OneUI Core gelecek, yani kısılmış olduğu için çok kasacağını düşünmüyorum.

عرض الحل في المنشور الأصلي

0 نقاط إعجاب
9 التعليقات
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
Samsung'un durduk yere cihazlarını yavaşlatmamanızı düşünmenize sebep olan ve samsunga bu kadar güvenmenizi sağlayan şey nedir acaba?
Anonymous
غير قابل للتطبيق
Galaxy A
Güncellemelimiyim
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
Bence güncelleme bi sorun olacağını sanmıyorum. Yeni emojiler için yavaşlatmaya değmez zaten pek özellik eklenmiyor.
Tusbozuk
Active Level 3
Galaxy A
kısa cevap : kullanıcı deneyimi artacağı için tabiki yavaşlar.

uzun cevap: ben a54 telefonumu temmuz ayında aldım ve telefon çok ısınıyordu. 1 ay sonra güncelleme geldi güncelledim cihaz artık ısınmıyor. yani güncelleme dediğimiz şey samsung ürününden memnun kalınması ve tekrar alınması için iyi izlenip bırakmaya çalışır. güvenlik güncellemeleri optimizasyonlar hata düzenlemeleri buna yarar. üzerinde insan olmadan tabiki at daha hızlı koşar 😀. açıkçası verimliliğe ve erişebiliriğe önem veririm. şuanki versiyonda 2 3 tıklama ile ulaştığım bir şey şimdi tek tıklama ile elimin altındaysa bu benim için hızlanmadır. tabi bunun da bir maaliyeti var ve telefon yavaşlayacak ancak emin ol samsung "bu ne ya 2 güncelledik telefon pert oldu bir daha almam bunun telefonlarını" dedirtmemek için yani müşteri kaybetmemek için ince eleyip **bleep** dokuyor
Anonymous
غير قابل للتطبيق
Galaxy A
Güncellemelimiyim?
Anonymous
غير قابل للتطبيق
Galaxy A
Sen ilk başta güncellemeyi kurma.şimdi sorun vs. Çıkar başımızın etini yersin sonra. Android 14 geldikten sonra kullanıcılara sor memnunlarsa yükle.
Anonymous
غير قابل للتطبيق
Galaxy A
Yok Ya😂
Anonymous
غير قابل للتطبيق
Galaxy A
Ben baştan diyim cihazinda sorun yoksa kurma bile rahatina bak.
الحل
S21Fan-TabS8plus
Expert Level 1
Galaxy A
Size OneUI Core gelecek, yani kısılmış olduğu için çok kasacağını düşünmüyorum.
0 نقاط إعجاب