cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy a72 kamera sorunu

(Topic created on: 11-19-2023 06:45 AM)
260 Views
hüseyinsafak
Beginner Level 5
Options
Galaxy A

Kamera aşırı derece ışık yansıması yapmakta çözümü nedir yardımcı olurmusunuz

image
Işık saçılması

image

13 Comments
SadeceBirEyo
Active Level 4
Galaxy A
Lense şu kaçmış olabilir yada kamera koruyucu takıyorsanız olması normaldir
hüseyinsafak
Beginner Level 5
Galaxy A
Hiç bişey yok daha önce böyle bişey yapmıyordu son 1 ayda böyle bi durum farketim sürekli gündüz kulandıgımdan gece kulanımında farketmemiştim araç içerisinde cektim araştırdım derdimi söyleyecek biyer bulamadım enson burayı buldum
Tusbozuk
Active Level 3
Galaxy A
kamera sensörü zarar görmüş olabilir. güneş altında sensörler bozulur
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
Kamera lensinizi gözlük beziyle iyice siliniz. Herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum mervek kirli olunca bu yayılmalar herkeste oluyor. Arabanın içinden değil de dışardan çekerseniz daha iyi olur çünkü arabanın camı da kirli tahminimce. Bu yüzden olabilir. Merceği silip arada cam olmadan çekin.
Mistik-Ağac
Active Level 6
Galaxy A
Kamera lesnsini kuru bir bez yardımıyla silin, eğer koruyucu varsa, koruyucuyu çıkartın.
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Ooo bu ne kamera çok kötü
1. Kamera sensörü bozulmuş olabilir
2. Kameraya yabancı maddeler(su, toz falan felan) kaçtıysa böyle birşey olması normal
3. Eğer son güncellemelerini yaptıysanız güncelleme kaynaklı böyle bir sorun olabilir
Çözüm:
Kamera lensini bezle iyice bir silin. Olmadı tamire götürün sıkıntı olabilir. (Güncellemeyle falan düzeleceğini sanmıyorum ama cihazı güncel tutmaya devam edin ne olur ne olmaz)
hüseyinsafak
Beginner Level 5
Galaxy A
Cihaz şuan güncel ve kamerayı temizledigim halde böyle 😔
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Fabrika Ayarlarına Sıfırla Bunudamı Biz Diyelim
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Her sorun fabrika ayarlarına sıfırlama ile düzelmiyor bunu da belirtmek isterim. :DD