cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yardım

(Topic created on: 08-31-2023 08:10 PM)
176 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

image

Ya bir yükleme beklemede değil ki hiçbir şey şuan yüklemede değil nasıl kurtulucam şu yazıdan eminim hiç birşey yüklenmiyor ve beklemede değil bu haftalardır böyle lütfen bana yardım edin!

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Emmi_S22Plus
Expert Level 1
Galaxy A
bu uygulamanın (google play) uygulama önbelleğini ve verilerini silin tekrar deneyin.

View solution in context

9 Comments
Solution
Emmi_S22Plus
Expert Level 1
Galaxy A
bu uygulamanın (google play) uygulama önbelleğini ve verilerini silin tekrar deneyin.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Verilerini silince neler siliniyor uygulamada geçmiş falan etkileniyor mu
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tek çare o gibi play games verileri silinmezse geçmiş önemli değil play storun zaten bı denicem
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sildim Google hesabım etkilenmez dimi ve oldu gibi
0 Likes
Emmi_S22Plus
Expert Level 1
Galaxy A
etkilenmez, tüm uygulamalarda yapabilirsin. bankacılık uygulaması dahil. sadece yeniden aktivasyon yapman gerekebilir. sadece Şifrelerini unutma. hatta şifreleri SamsungPass veya Chroma kaydet seçenekleri ile kaydet. sen unutsanda hafızada kalır, dilediğin zaman şifreye girer kayıtlı şifrelerini kontrol edersin.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benden birşey istemedi direk girdim tekrardan teşekkürler aynı zamanda play storede uygulamaların guncellemeleride sikintiliydı örnek bu ama aslında böyle diyelim 10 uygulama güncelleme geldi ama hepsini direk göstermek yerine güncellemelerin yapıldıgi yerde sadece 5 tanesini gösteriyordu 10 tane varsa güncelleme hepsinin orda gözukmesi lazım ama yarısnı bana gösteriyordu digerlerini kendim yapmak zorunda kaldım bulup teker teker oda düzelmiştir umarım yoksa sıfırlıcam en sonunda
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Valla oldu teşekkürler geçmiş önemli degil Google hesabı ve play gamesin etkilenmemesiydi şuan sıkıntı yok
verado
Active Level 7
Galaxy A
Panelde wifi açık fakat
Uçak moduda açık gözüküyor
Ondan olabilirmi
Uçak modunu kapatin
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Olmadı onbelligi silip öyle denedim ama olmadı dediğim tek çare verileri silmek gibi play storenin
0 Likes