cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Windows bağlantısı tehditi

(Topic created on: 12-10-2022 09:04 PM)
441 Views
Koala58
Active Level 1
Options
Galaxy A

Windows baglantisi telefona zarar veriyormuş telefon tehdit oluşturuyor diyor ne yapmam gerek bilmiyorum kaldır diyorum kaldırmıyor da

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Koala58,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
13 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Bende niye çıkmıyor anlamadım belkide virüs o uygulamaya bulaşmıştır neyse o uygulamayı durmayı zorla seçeğine basın bide diğer antivirüs leri deneyip tekrar test edin
Koala58
Active Level 1
Galaxy A
Durdurmaya zorla seçeneğine bastığım da telefon durdurulursa telefonda hatalara neden olunabilir uyarısı geliyor
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
O her uyhulamada uyarı verir ve o uygulama herhangi bir sisteme yönelik bir tehdit oluşturacak bir uyguluma değil o konuda rahat olun
Koala58
Active Level 1
Galaxy A
Ne işe yarıyor bu uygulama tam olarak onu da anlamış değilim kaldır dediğimde kendisi neden kaldırmıyor telefonun ne işine yarıyor açıklarsanız sevinirim kusura bakmayın
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Yok sorun değil uyguluma eğer Windows işletim bir sistemli bilgisayarınız varsa telefonunuzun hem ekranını hemde verilerini bilgisayara aktarır mesala fotharaf mesajlar gibi verileri aktarır bide bu uygulama niye cihazımdan silinmiyor demişiniz onun sebebide anlaşmalı olması samsung bunlarla anlaşıyor gibisinden mesala netflix de öyle anlaşmalı o yüzden mesala netflix samsung q belirli bir miktar para ediyor sonrada samsung netflix in reklamını yapıyor kısaca yani kısaca bu uygulamayı kullanmalısın mantığıyla böyle oluncada netflix de bu işten kaar ediyor
Koala58
Active Level 1
Galaxy A
Anladım sagolun fakat şimdi be durmaya zorla seçeneğine tıklıyorum durmuş gibi görünüyor sonra ayarlardan çıkıp geri gelince yeniden durdurmaya zorla seçeneği görünüyor yani bu sefer de durmaya zorla seçeneği de çalışmıyor bunu durdurmanın başka bir yolu var bildiginiz
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Durduğunuz halde tekrar uygulamaya girerseniz uyguluma tekrar çalışır durdurduktan sonra uygulamaya girmeyin yani uygulamaya basmayın
Koala58
Active Level 1
Galaxy A
Uygulamanın içeriğine girmiyorum zaten ayarlardan bakıyorum düzelmiş mi düzeltmemiş mi diye
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Durmaya zorla dediğiniz zaman durur zaten hani öyle oldu diye durdurulmadı anlamına gelmiyor