cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Whatsapp arama mikrofon sorunu

(Topic created on: 03-01-2023 04:19 PM)
195 Views
tanzer
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Merhabalar a04s kullanicisiyim instagram whatsap gibi uygulamalardan goruntulu arama ya da arama yaptigim zaman sesim karsi tarafa cok kesik kesik gidiyor anlasilmiyor izinlerin hepsi acik sorunu bildirdigimde telefon sifirlamasinyapmam.onerildi ancak hala duzelmedi.NOrmal aramalarda ya da kamera kaydi ses kaydi gibi kullanimlarda hic bir sorun yok mikrofon teati yaptigimda hicbir sorun yok bunun cozumu nedir acaba 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Ahmet_S23
Active Level 8
Galaxy A

merhaba dostum  herseyi denemişsin farklı bir  ayarlaması  yok bunun. 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

3 Comments
Güllsüm
Active Level 5
Galaxy A
... simdi diger seyler ise bunun nedenleri cok cok olabilir onceden sorun varmiydi yokmuydu, kulaklık kullaniyormusun yoksa cıplak sesle mi atiyorsun int baglantilari da önemli eger iki uygulama uzerinde oluyorsa wp ve insta gibi sosyal alanlarda ön berlek temizligi uygulamada cokme vs varmi yokmu bak günceleme yazilimlarda buna etkisi cok olabilir sen bi dene bakalim bunlara :)
tanzer
Beginner Level 3
Galaxy A
İnternet ile ilgi bir sorun yok diger telefonumda kesintisiz sekilde baglanti var mobil veride de wifi ile de bu oluyor kulak ile de denedim sorun ayni onbellek temizligi yaptim yine olmadi telefonu sifirlama yaptim olmadi onceden boyle bir sorun yoktu guncelleme den sonra oldu 5 gun once programlari tamamen silip yine yukledim hicbiri kar etmedi
Solution
Ahmet_S23
Active Level 8
Galaxy A

merhaba dostum  herseyi denemişsin farklı bir  ayarlaması  yok bunun. 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/