iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Whatsapp Mesaj Bildirimleri gelmiyor.

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-16-2022 04:27 PM)
MasterCaution
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A

Whatsapp'tan mesaj bildirimi gelmiyor. Daha doğrusu bildirim ana ekrana ve kilit ekranına düşüyor ancak ses ve titreşim gelmiyor. Gerek uygulama, gerekse telefondaki bildirimlerin hepsi açık. Sadece üstte whatsapp simgesi geliyor ama ses, titreşim ve açılır pencere şeklinde gelmiyor. Sadece mesaj bildirimlerinde geçerli bu. Arama geldiğinde veya bağlantı sorunu olduğunda telefon çalıyor, titriyor, uyarı geliyor. Sadece mesaj bildirimlerinde bu sorunu yaşıyorum. Uygulama verilerini sıfırlamama rağmen sorun halen devam ediyor. Gelen mesajı görebilmem için sürekli telefona bakmam gerekiyor. Her yere baktım ama sorunu çözemedim. Sizce neden kaynaklanıyor olabilir? 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba MasterCaution,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
6 Yorum
BilalGalaxyA52
Beginner Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Ayarlar》Uygulamalar》WhatsApp》Bildirimler kısmına gelin. Ses ve Titreşime izin veri işaretleyin. Olmazsa oradaki ince ayarları kurcalayın
MasterCaution
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Hocam açık. Bütün ince ayarlara baktım, ne denediysem olmadı.
Klaze-
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Kanka sil yükle bendede öyleydi malesef düzelmiyor
0 Övgü Puanı
MehmetYalcn
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A

Whatsapp uygulama kaynaklı bir sorun mevcuttur Bu konu hakkında Google Play Store'da uygulama üzerinden geliştiriciye geri bildirim gönderebilirsiniz

0 Övgü Puanı
Aykut
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Bende de öyle açılır pencere de gelmiyor.
0 Övgü Puanı
Çözüm
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba MasterCaution,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Övgü Puanı