cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Whatsapp Mesaj Bildirimleri gelmiyor.

(Topic created on: 10-16-2022 04:54 PM)
189 Views
MasterCaution
Active Level 2
Options
Galaxy A

Whatsapp'tan mesaj bildirimi gelmiyor. Daha doğrusu bildirim ana ekrana ve kilit ekranına düşüyor ancak ses ve titreşim gelmiyor. Gerek uygulama, gerekse telefondaki bildirimlerin hepsi açık. Sadece üstte whatsapp simgesi geliyor ama ses, titreşim ve açılır pencere şeklinde gelmiyor. Sadece mesaj bildirimlerinde geçerli bu. Arama geldiğinde veya bağlantı sorunu olduğunda telefon çalıyor, titriyor, uyarı geliyor. Sadece mesaj bildirimlerinde bu sorunu yaşıyorum. Uygulama verilerini sıfırlamama rağmen sorun halen devam ediyor. Gelen mesajı görebilmem için sürekli telefona bakmam gerekiyor. Her yere baktım ama sorunu çözemedim. Sizce neden kaynaklanıyor olabilir? 

6 Comments
BilalGalaxyA52
Beginner Level 3
Galaxy A
Ayarlar》Uygulamalar》WhatsApp》Bildirimler kısmına gelin. Ses ve Titreşime izin veri işaretleyin. Olmazsa oradaki ince ayarları kurcalayın
MasterCaution
Active Level 2
Galaxy A
Hocam açık. Bütün ince ayarlara baktım, ne denediysem olmadı.
Klaze-
Active Level 5
Galaxy A
Kanka sil yükle bendede öyleydi malesef düzelmiyor
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A

Whatsapp uygulama kaynaklı bir sorun mevcuttur Bu konu hakkında Google Play Store'da uygulama üzerinden geliştiriciye geri bildirim gönderebilirsiniz

0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Bende de öyle açılır pencere de gelmiyor.
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MasterCaution,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes